Sitemiz Çok Yavaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angelboyis

New member
Sayın Yetkili, şu an vede yoğun olduğu zamanlar da ki umarım hep yoğun olur sitemiz , çok yavaşlamakta. Özellikle kontrol ediyorum ama siteden kaynaklı bir yavaşlama...Deminden beri sıkıntı yaşamaktayım...Acaba bu durum ne zaman düzeltilir...

Saygılarımla

NeCcko

Altın Üye
Arkadasım bence siteden deil bundan 2-3 saat önceki online kullanıcı ile şimdiki sayı aynı fakat su an 2-3 saat öncesine göre cok hızlı

Bu yavaslıgın yegane sebebi telekomdur aksam saatlerinde felc oluyor paramızla rezil oluyoruz

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
valla su 2-3 gundur google dısında her sayfada bendede acılma ıle ılgılı sorun var. Bende dıyordumkı benden kaynaklı sanırım bı format atayım. benden kaynaklı degılmıs =)

badboy854

New member
neccko' Alıntı:
Arkadasım bence siteden deil bundan 2-3 saat önceki online kullanıcı ile şimdiki sayı aynı fakat su an 2-3 saat öncesine göre cok hızlı

Bu yavaslıgın yegane sebebi telekomdur aksam saatlerinde felc oluyor paramızla rezil oluyoruz
Sitedeki yawaşlık benim de dikkatimi fazlasıyla çekiyor. Ama bu sorunun Telekom'dan kaynaklandığını hiç sanmıyorum, bizim sitemiz sayfaları yawaş ve zor açarken farklı siteler aynı saatlerde çok sağlıklı çalışıyor..

angelboyis

New member
Katılıyorum

badboy854' Alıntı:
Sitedeki yawaşlık benim de dikkatimi fazlasıyla çekiyor. Ama bu sorunun Telekom'dan kaynaklandığını hiç sanmıyorum, bizim sitemiz sayfaları yawaş ve zor açarken farklı siteler aynı saatlerde çok sağlıklı çalışıyor..
Evet kesinlikle haklısın...Diğer internet sayfalar da adeta uçuyorum..Ama ne yazık ki sitemizde bu olmuyor.En azından şu sıralar...Umarım bununla ilgilenirler...

Fatih Hoca

Banned
Bikaç gündür sıkıntı yaşıyodum, şimdi canavar gibi maşallah. Arkadaşlar, bu denli büyük bi sitede böyle yavaşlamaların olması normal, diğer sitelere, mesela türkiyenin en büyük forum sitelerine girin, kafayı yersiniz sayfa açılırken, sitede sayfa açıldıktan sonra bile şöyle aşağı kısımlara inerken bile o anki sayfa kendini zar zor tamamlıyor. Çok şükür hh'de öyle bi sorun yok. Açıldıktan sonra rahatlıkla gezebilirsiniz. Tarayıcınızdan da kaynaklanan sorunlar olabilir, mozilla kullanırsanız biraz daha faydası olur.

angelboyis

New member
Contract Killer' Alıntı:
Bikaç gündür sıkıntı yaşıyodum, şimdi canavar gibi maşallah. Arkadaşlar, bu denli büyük bi sitede böyle yavaşlamaların olması normal, diğer sitelere, mesela türkiyenin en büyük forum sitelerine girin, kafayı yersiniz sayfa açılırken, sitede sayfa açıldıktan sonra bile şöyle aşağı kısımlara inerken bile o anki sayfa kendini zar zor tamamlıyor. Çok şükür hh'de öyle bi sorun yok. Açıldıktan sonra rahatlıkla gezebilirsiniz. Tarayıcınızdan da kaynaklanan sorunlar olabilir, mozilla kullanırsanız biraz daha faydası olur.
Malesef size katılamayacağım...Şu an belki düzelmiştir ama arada bir ciddi anlamda yavaşlama oluyor. Başka sitelerde olacağına da hiç sanmıyorum...Çünkü bizim sitemiz gibi kalabalık aile olamazlar :)

lazaslan

New member
Okullar kapandı ya bence ondan oluyor.
Bütün okul gençliği tatilde olduğundan aşırı yüklenme oluyor.
Ve zavallı telekom bununla başedecek altayapıya sahip değil.
Özellikle akşam saatlerinde pek çok site açılmıyor.
Ve 3yüz küsür bin kullanıcıs olan sitemiz de bu yoğunluktan nasibini alıyor.
Eylülde düzelir arkadaşlar. Biraz sabır. :D

1sc0rp!tX

Altın Üye
Şu an HH de SAyfaları Açmam 5 sn bile almıyor ;)

PRotype

Game Spider
TT'nin bazı çıkışlarında problemler varmış. Bana öyle dediler. Bende çoğu zaman Proxy kullanıp bazı sitelere bağlanıyorum ama HH de sorun yaşamadım..

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
lazaslan' Alıntı:
Okullar kapandı ya bence ondan oluyor.
Bütün okul gençliği tatilde olduğundan aşırı yüklenme oluyor.
Ve zavallı telekom bununla başedecek altayapıya sahip değil.
Özellikle akşam saatlerinde pek çok site açılmıyor.
Ve 3yüz küsür bin kullanıcıs olan sitemiz de bu yoğunluktan nasibini alıyor.
Eylülde düzelir arkadaşlar. Biraz sabır. :D
abi sen bize siteye girmeyin mi dion :D
Bak dark abi siteden üye kobuyo banlayın mu laz abiyi :D

Siteye gelince biz pek hızlı halini göremedik ama biz girince bütün okullular girmiş oluyo :)

kendine çok mu güveniyorsun... Satrançta beni kimse yenemez mi diyorsun :saskin İşte kendini kanıtlamanın tam fırsatı :goz:
4. Geleneksel hackHELL satranç turnuvası başlamıştır ve siz değerli satranç ustalarını beklemektedir. :victory
kayıt olmak için

TIKLAYINIZ...

BORiS

STOLGRADNAYA
son bir haftadır bir yavaşlık var ama sebebini bende anlamadım...
ama şu an canavar...

Fatih Hoca

Banned
şu anda muhteşem, nazar değmesin.

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
Maşallah iii sallamıssın erdem40 site zaten
17.Haziran.2005 tarihinde açıldı sen 5 yıldır burdayım diosun

crazymanha

New member
angelboyis' Alıntı:
Evet kesinlikle haklısın...Diğer internet sayfalar da adeta uçuyorum..Ama ne yazık ki sitemizde bu olmuyor.En azından şu sıralar...Umarım bununla ilgilenirler...
evet arkadaşlar gercekten sitemizde bir yavaşlık sözkonusu tamam yoğun ve büyük bir siteyiz ama buna benzer bir çok sitede böyle bir sorun yok umarız yetkili arkadaşlar bu sorunu çözeceklerdir. hepinize teşekkurler..

Leke

Altın Üye
erdem40' Alıntı:
yaklasık 5 yıldır bu sitedeyim genel bi yavaslama var umarım ileride düzelir
Hangi 5 yıl . Milattan öncekimi , yoksa sonraki 5 yılmı ?
:D :D :D

Moderatör
Moderatör
YoğunLuk oLdugu zamanLar yava$Lama söz konusu aLışıcaz artık arkadaşLar.. yeni bi sunucu geLene kadar böyLe devam.. bağLantıLarınızda bu yavasLamada etken onuda düşünün..

cLosed

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML