sitemde hata var yardım

hmtylmz

New member
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2 Server at www.iandworld.com Port 80

lütfen yardım edin neden oluyor bu yazı

Blade

BaBaCaN
Forbidden yasak demek

anladığım kadarıyla bu sunucuda sizin erişime izininiz yok diyor

"ErrorDocument" hatalı belge kullanmışsın sitende

ben pek fazla anlamam kardeş site işlerinden elimden gelen bu kadar kolay gelsin

en son yaptığın çalışmaları geri al derim

desingby

New member
kardeşim kullandıgın panelden ana dizine şifre koymuşsun yada başka birileri erişimi yasaklamış başka bi açıklaması yok bunun

xtramaihos

New member
Yaw ne uçtunuz.Anadizine şifre konması nerden çıktı.

olabilecek ihtimaller

ya public_html klasörünü sitede yer açma düşüncesiyle yekünen sildin veya needed files den birini uçurdun yanlışlıkla.Sunucular bunu karşılamaz.

ya unix sistemin kabul etmediği aktif sunucu dosyası attın endeksleme yapmadın (en uzağı bu)

ya da chmod dan 333 veya altı bi değer yaptın (kuvvetle muhtemel)

Site Sahibi Bir Kullanıcı Grubu Önüne Gelen
Okunabilme 4 4 4
+ + +
Yazabilme 2 2 2 (son ikisine gerek yok)
+ + +
Script varsa çalıştırılabilme 1 1 1 (bunlar hepsinde olacak)
= = =
7 7 7

ideal değer 755 önüne gelen yazamasın.Genelde koyduru moktan upload scriptleri open socket yapmadığı için chmod u 777 yapın derler sonra flashget in site explorer aracından sitenin bütün ftp açıklarını bulup index atarlar ve index e de sitenizin açıklarını kapatın sonrada forumun birinde başlığa falanca site hacklendi diye yazar üstün yetenekli(!) türk hackerlarımız.rusların 10 yıl önce yaptığına yeni geliyorlar.ha türk hacker yok mu kralı var prorat ekibinden atmaca vs. yine başka bir arkadaş var rusyada akanda diye.

HTML