Siteden Banlandım yardım plz!!!

jenessary

New member
Arkadaşlar konu yanlış yerdeyse özür dilerim ancak bi sorum olacak

Arkadaşların(sevmediim) free forum kurmuşlar adı (------)
hacklemeniz için vermiyorum yanlış anlamayın hani hackleseniz de iyi olur sevinirim ama :p soruma geçeyim:

Ben o siteden banlandım şu an ama ne yapsam ne denesem yeniden girip başka adla üye olamıorum(siteye girince you have been banned from this forum dio) bu işlerde tecrübesizim yardım ederseniz çook sevinirim yardımlar için şimdiden thx.......

ChaMuR

Altın Üye
banlanadığın nickle girip çıkış yap siteden daha sonra tekrar üye olabilirsin..
ip ban atmışlarsa da modemine reset at öyle gir..

ayrıca o site adını da kaldır ordan..

jenessary

New member
ok
ama benim modemim yok yani ağ bağlantısıyla giriom internete fazla kullanmayan bi ark var ethernetle giriom ip mi nasıl deisebilirim imkan var mı?

Hell

Başarıda bir sanattır.
jenessary' Alıntı:
ok
ama benim modemim yok yani ağ bağlantısıyla giriom internete fazla kullanmayan bi ark var ethernetle giriom ip mi nasıl deisebilirim imkan var mı?

sonuçta ağda modem vardır.

öncelike logut ol dene olmassa ip değiştirmelisin.

jenessary

New member
jenessary' Alıntı:
ok
çok güzel demişsiniz de hellboyun da dediği gibi bir modem var ve aşşıda onun için de aşşaıya inmek istemiorum yani pcnin bi ayarından da deisme imkanı varmı? proxy die bisiy duydum onu da çözemedim siteden de baktım karışık olay ip tam olarak nasıl deisir bilmiorum maalesef paylaşan olursa sevinirim

HTML