Site Soyleyin Hacklensin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackman2

New member
TAMAM BILIYORUM DAHA 10 DAKKA ONCE KAYIT OLDUM VE BU BASLIGIM BELKI BIRAZ UKALACA GELEBILIR AMA NE YAPAYIM TUTAMIYORUM ISTE KENDIMI
COK CALISIP USTALASINCA BAZI INSANLAR AGIRBASLI OLUP SUKUT ICINDE OLURLAR.. BAZILARIDA(BENIM GIBI):p TANINMAK BILINMEK ISTERLER SIMDIYE KADAR KAC SITE YI BOZDUM VALLA BILMIYORUM.ESKIDEN ONUME GELENE SALDIRAN BUNU COK MARIFET SANAN BIRIYDIM AMA SIMDI OLDUKCA SECICIYIM(EN AZINDAN GELISME VAR):D
BANA TURKLERI VEYA INANCLARI ISTISMAR EDEN SITEYI SOYLEYIN 30 SN(VALLA BILLA) VEYA ENCOK BIRKAC SAAT ICINDE NAKAVT EDEYIM.(%100)
INDEX ILE FALAN UGRASAMAM AMA...SITENIN CALISMAMASINI GARANTI EDIYORUM SADECE...BIRDE BURDA MOD OLMAK ICIN NE YAPMAK LAZIM PROGRAMMI VERMELIYIM YOKSA KENDIMIMI ISPAT ETMEM GEREKIYOR YADA BELLI BIR SURE MI GECMESI GEREKIYOR..BU KARDESINIZE SIZDE YARDIM EDIN DE SUNLARI BANA BIR ACIKLAYIVERIN OLMAZMI

ADIM HRISTO 23 YASINDAYIM FRANSADA YASIYORUM SU ANDA BABAMIN YANINA ANTALYAYA GELDIM OGRENCIYIM (ADIMIN HRISTO OLDUGUNA BAKMAYIN TURKOGLU TURKUM BEN TIPKI TUM PADISAHLARIMIZIN ANNESININ TURK OLMADIGI GIBI BENIM ANNEMDE DEGILDI BU KONUDA HASSASIMDA...) OPULDUNUZ.

setherial

New member
bence hiç ugrasma git bir domain al kendi adına oraya kendi ismini nikini doldur gördünüzmü inanmıyordunuz nasıl hackledim falan yazki inandirici olsun :) ondam sonra burda yayınla yeni hackledigin ! siteyi herkes ne büyük hacker oldugunu görsün :)

hackman2

New member
Knightmare' Alıntı:
www.hackhell.com u hackleyebiliosan hackle belki o zaman seni mod yaparlar yada cyber ı hackle seni direk cyber tim e alırlar:D:D:D:D
:) KOMIKTI... BEN ZATEN BIR TAKIMIN UYESIYIM AMA ARTIK HEDEF BOZDULAR CIKARLAR VEYA KISISEL KINLER NEDENIYLE SITE BOZMAK BANA COK ITICI
GELIYOR DEDIM YA SADECE IRKIMIZA VE INANCLARIMIZA SALDIRAN SITELER BENIM KISISEL HEDEFIM OK??

setherial' Alıntı:
bence hiç ugrasma git bir domain al kendi adına oraya kendi ismini nikini doldur gördünüzmü inanmıyordunuz nasıl hackledim falan yazki inandirici olsun :) ondam sonra burda yayınla yeni hackledigin ! siteyi herkes ne büyük hacker oldugunu görsün :)
SANIRIM BUTUN ESPRITUEL ARKADSLAR BURADA TOPLANMIS BEN SIZDEN SITE ISMI ISTEDIM FARKINDAMISIN?? VARSA OYLE BIR SITE VER ADINI ONDAN SONRA KONUSALIM OLMAZMI??

FreeZe

New member
lan küfür ettirme bana jher sistem hackleniosa googleı hackle senin gibi bi lamer DDoS çeker baksana ne diosun 'çalışmamasını garanti eddiorum' lan adamsan sanaldarbe.xxx i hackle yada HH olmazsa CW yerse hackle ..DDoS Çu lamer

AduLt_BoY

New member
yaw bırakın 50 mb alan 5000 mb bw si olan siteyi indirior öle siteleri bende indirem sen git :) 200 gb bw li siteleri indir indirebiliorsan şimdi link verecemde salla hacklersin belkiiiii :p :D ama dediğim gibi bir sayfa görüntülenemior ile hacked by bilmem ne yazma arasında fark vardr :) bunuda unutma

ardax

New member
Arkadaş sanırım guzel bir ddos programı bulmus.
Link veremeyiz yasak.
Fakat durum bole ise bw az olan sitelere ddos atmakla index atmak ayrıdır.
Yinede onune gelen dalga geçmiş forum kirliligi yapmış.

DemircL

New member
www.fuckallah.com Al Hackle Ama Hackleyemessen Gözüme Görükme Ok ?

Buna Benzer Bi Arkadaş Daha Vardı.MSN Adresini Söyleyin Hackleyim Falan Diyodu Sonunda Onun Gibi Olucak Konun YA Silinecek Ya Da Kilitlenecek ehueuhe :)
Site İsmi Verdik Kızmarlar İnşallah Ama Napim Adam Çok İddialı.

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
ne güzel yorumlar gelmiş.

Senin daha fazla rencide olmaman için ve diğer uyelerin banlanmaması için(üsluplarından dolayı) konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML