..site Kurucu Ve Düzenleyici Kardeşlerimin Dikkatine!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozzy07

New member
burada ÖnereceĞİm Şey Sadece Tİcarİ Yahut Forum Bİlİncİnden Öte Mİllİ Bİr BİlİnÇ Kurmak İÇİn Yapilacak Bİr ÇaliŞmadir İlgİnİzİ 2 Dakİka İÇİn Verİnİz..

Bu Forumda Bİr BaŞlik AÇilsin En Dİkkat Çekİcİ Ve En Korumali BaŞlik Bu Olsun ..İsmİnİ 'mİllİ BİrlİĞİ Ve DÜŞÜnceyİ-bİlİncİ''gerÇekleŞtİrebİlecek Şekİlde Sİz Tayİn Edİnİz..bu BaŞlik Altindakİ Üye Olmak İsteyenlere Ayri Bİr Nİtelİk Katalim Sİte İÇerİsİnde..bur BaŞlik Üyelerİnden Herhangİ Bİrİsİ TÜrk Bİlİncİne-ÜÜlkesİne-bayraĞina V.s DeĞerlerİne Aykiri Bİr Hadİse Olay Yazi Resİm Kampanya V.s. Tesbİt EttİĞİ Anda Tepkİ Yada Protesto Etmek İÇİn Bu BaŞliĞa Not Etsİn..ve BaŞlik Üyelerİ Bu Protesto Yahut Kinamayi KİŞİsel Maİl Adreslerİndekİ Herkese Yollasin BÖylece Daha Çok KİŞİye Organİze Şekİlde UlaŞabİlİrİz..

En Can Alici Nokta İse Şu Olsun..bu BaŞliĞa Üye Herkes AttiĞi Maİllerİn Altina Forum ... Kulubu Olarak Not DÜŞsÜn BÖylece Forumumuzda Üye Sayimiz Hem De Bİzİm BaŞlik Latinda KurduĞumuz Üye Sayimiz Artacaktir Ve Tek Elden Maİller DolaŞtikÇa Daha İlgİ Çekİcİ Olacaktir!!

LÜtfen Bu Önerİmİ Cİddİ Olarak DÜŞÜnÜn Ve Bana Hak Vereceksİnİz..ama Bu İdeale Bu BİrlİĞe Ve Kulube YakiŞir Bİr İsİm-baŞlik Ve Özellİklerİ Sİzİn Yetkİlerİnİze Birakiyorum...
Bİzler İyİ Nİyetlİ Olarak Mİllİ DeĞerlerİmİze Aykiri HerŞeyİ Protesto Edİyoruz Ancak Organİze DeĞİlİz..bu Kulup Organİze Olmamizi Ve Dİkkatlerİ Çekmemİzİ SaĞlayacaktir!!!alevİn KaynaĞi Bİr Tek Kivilcimdir!!..
Saygilarimla...ozan Kerem Ulu..

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Zaten hepimiz Türk'üz. Herkes ülkesine bayrağına fazlasıyla saygı duyuyor.böyle bir gruplaşmaya gerek yok.
Daha çok tartışmadan
başka hiçbirşeye yaramıyacağına eminim.

PRotype

Game Spider
Çok Saçma.. Hepimiz Türküz..ve Elbette Türk'ün Kanını Taşıyoruz..ve Türk Soyundanız... Bunu Böyle Gruplamanın Ne Anlamı Var ki?

mrtstk

New member
Yukarida Yazi Yazan BoŞ Zİhnİyetlİ Beyİn Şu An Da Cezaevİnde Benİm İÇİn Daha Önceden YazdiĞi SaÇmaliklarin Cezasini Çekmektedİr.bu ArkadaŞ Kendİnİ MİllİyetÇİ Sanip Ortalikta Cİrİt Atarken Maalesef Artik Cezaevİndedİr.bu ArkadaŞin YaptiĞi Haberlerİ Bİlen ArkadaŞlarimiz Vardir Elbette Ama O BahsettİĞİ KİŞİ Bendİm Olay Da Neydİ Bİlİyormusunuz Sevgİlİ Dostlar Bu SÖzde MİllİyetÇİnİn Ablasi Eskİden Benİm Kiz ArkadaŞimdi Ancak Bİr Komplo İle Benİ Cezaevİne Soktular Ancak Hazİran 2006 Dan Berİ DiŞaridayim Ve Davayi Kazandim Ve Beraat Ettİm Şİmdİ Gelelİm Bu Şahsin SuÇlamalarina...

Aİle Olarak Basİt Ve KİŞİlİksİz Aİle Olduklari Kizlarini Bİr HİÇ UĞruna Elİn Adamina Vermekle Oldu....ben ÇiktiĞimda Hepsİ O GÜvendİklerİ YÜce Yargiya KÜfÜr Ettİler..sÖzde MİllİyetÇİler...ne Oldu...ellerİne YapiŞti Alnim Ak BaŞim Dİk....kİm Varsa GeÇsİn KarŞima Savunayim Kendİmİ..

BÖyle Soysuzlara İnanmayin....saygilarimla

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Eee böyle bi grup kurduk diyelim gruba üye olmayan forum üyelerini Türk olmamakla suçlayacaksınız o zaman napıcaz?

Herkes vatanını milletini soyunu sever. Aşırısı zarar. İstersen Milliyetçi hareket başlatalım senin amacın bu =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML