site kurmak isteyenlere ucretsiz hosting verilir

Scream_38

New member
merhaba arkadaşlar;
web sitesi kurmak isteyen arkadaşlara ucretsiz hosting saglayabilirim.
vereceklerim:
+size yetecek kadar alan,daha sonra yukseltilebilirde
+ucretsiz wordpress,cms vs blog kurulumu,
+ucretsiz phpbb,smf kurulumu(ingilizce kurulur,turkceleştirmesi size ait)

beklentilerim:
sayfanızın ilk gorunecek şekilde uygun bir yerine benim adsense bannerımı koyacaksınız.banner tipi ve yeri tamamen sizin sayfa yapınıza gore duzenleyebilirsiniz.
+herşeyin oldugu forum istekleri kabul edilmez
+ozel forum istekleri kabul edilir ornegin sadece oyuna yonelik bir forum gibi.
+bloglar kabul edilir
+adult site istekleri kabul edilir,adult içim max alan 500 mb,transfer 5 gb dır.
+illegal hiçbir içerik yayınlanamaz.mp3,warez,hack vs..
+hobiler oncelikli kabul edilir

oncelikliler:
1)yabancı adsense reklamı yayınlanabilecek ingilizce siteler
2)hobi blogları,siteleri
3)turkce adsense e yonelik siteler
4)yabancı adult siteler

domainiz varsa şartları kabul ediyorsanız lutfen bana sitenin içerigi ve istediginiz alanı yazın.degerlendirelim...
teşekkurler

voseux

Banned
FLİM İNDİRME FORUMU oLUrMU OLURSA
bide karışık forum açmak istiyorum ama siz kabul etmşyorsunuz sanırım ama ben ] un sahibiyim ve eyer uygun görüseniz siteyi verceğiniz hosta transfer edip birde karışık forum kurbiiriz. olmazsada bağımsız bir film indirme forumu düşünüyorum ok

pm atacaksın sıte ismi msn yasak!
EDİT BY J@CK@L

TheLast

New member
Kardeş Ban Bi PM At. Bende Bi Alan Arıyodum Saten. Bide Alan Adı Verebilecekmisin ?

voseux

Banned
J@CK@L bieşy sorcam site simi ya da msn yasak diyorsunuzda keyifi olark vermiyoruzki biz bunalrı sadece birbirimize yardımcı olabilmek için ayrıca forumu dikaktli doalşırsanzı bir sürü msn ve de adres bulabilirsiniz

voseux

Banned
ben talibim teklifinize istediğiniz hertürlü forumu açabilirim kurlumu ve trleştirmrsi bana ait ve lisanslı

ßaron

New member
sen cok akıllısın herhalde adamın domaini olsa gider freewebdot.com'a yonlendiri 3gb alan 50 gb bandwith adam kendi adsensesini ne edecek?..
bu senin soylediginede inananlar varsa bir şey demiyorum.

BaMBaM00

New member
yardım

selam arkadaşım.... ben iletişim sektöründe kendime yer edinmeye çalışıyorum.... bununla ilgili bir web sayfası hazırlıyorum.... bana bu konuda yardımcı olursan sevinirim.... web sayfasının içeriği tammalandı sayılır sadece bir adres alıp yaınlamak kalıyor..... tabiki çok ziyaret edilmesini istiyorum.... bana bu konuda yardımcı olursan minnettar olurum... valla alana gelince bilemiyorum ama sadece şunu söyleye bilirim yaklaşık 10 sf.lık bir site....:( :(

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
yenı uyelerın ozel msj hakkı olmadıgı ıcın burda msn lerını vermelerı serbest arkadaslar .

HTML