site indirme???

uyc1990

New member
arkadaşlar,IDM Site Grabber ile bir sitenin çoğu dosyasi otomatik yakalanıyo.Mesela ' web sitesindeki bütün resimler' şeklinde ayar yapılırsa sitenin bütün jpg dosyaları kendi kendine iniyo.size sadece programı açık bırakmak kalıyo.Ancak IDM ile web sitenin flv dosyaları bu şekilde otomatik indirilemiyo.yani IDM otomatik flv yakalayamıyo.Acaba flv dosyalarını otomatik yakalayan bi program var mı ya da avi,mpg gibi dosyaları içeren site var mı?Mesaj uzun oldu kusura bakmayın ,yardımcı olursanız çok sevnirim

joker121

New member
dostum o kadar uğraşmaya ne gerek var ki senin bu dediklerini hatta çok daha fazlasını firefox eklentileri yapıyor

kedma

New member
firefox nasıl tüm videoları yakalıyor ? tüm fly videoarlını alamazsın sadece firefox yüklersen idm o an sayfada acılmıs olan fly videosunun üzerinde bu videoyu indir secengi cıkar ve onu indirebilirsin.
Ama toplu video yakalama diye bir sey bulamazsın.

uyc1990

New member
ben o dediğini zaten biliyorum ama flv otomatik yakalıyıcı mutlaka olmalı.IDM Site grabber flv uzantılı olanlar hariç(avi,mpg)otomatik indiriyo.ama o uzantı dosyalar da sitelerde bulunmuyo.

HTML