Site çooooook yavaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceyi35

New member
sevgili moderatörler side çok yavaş. şöyle örnek veriim. teşekkür mesajları ortalam 20 saniyede iletiliyor. forum sayfaları arasında dolaşmakta aynı şekilde. çok defa 30 saniyeyi görmüşümdür firefox sayfa yükleme göstericide. örnegin konu açabilmek için bu pencere 33,266 saniyede açıldı öyle gösteriyo. firefox 2.0.0.6 kullanıyorum. 1024kbps bağlantı hızım var. kanser etcek beni bu yavaşlık. lütfen bir çare.:vur

karamsarxz isimli arkadaşa yavaşlıktan dolayı verilen cevaba ithafen, şu anda sadece firefox açık ve sadece foruma giriyom.

Swat_TR

Altın Üye
Online üye sayıyı biraz fazla olunca bazen çok yavaşlama oluyor. Onun dışında sorun yok.

NeCcko

Altın Üye
Arkadasım su an hız bence normal cok bi yavaslık yok
Birde senin için arama yaptım bu da ss
GÖrdüğün üzere arama 2.70 sn sürdü

Ayrıca bu yavaslık bence tt netin sunucularındanda kaynaklanıyor
Birde bugunlerde limitsiz tarifeler cok ucuzlayınca herkez o tarifelere gecti ve download cılgınlıgı başladı buda sisteme yük bindirir ve adsl kullanıcıları biraz sıkıntı cekebilir.

Bu arada bende seninle aynı hızda baglantı kullanıyorum ve firefox kullanıyorum (daha dün gectim firefoxa :D )
Sana birde tavsiye google web accelerator die bi program var gercekten sayfaların acılmasında etkisi var
O programıda hackhell upload area da bulabilrsin react0r vermişti

ceyi35

New member
halaa yavaş. en az 15 saniye bekletiyo. o da şansım varsa. şansım yoksa 2 katı bi süre oluyo. benden kaynaklanan bir problem demekki. sorun serverlarda falan değilse. bu durumdan muzdarip arkadaşlar var benim gibi. bekliyoruz elden bişey gelmiyo.

RE

şems ile pervane
1024 olmus sen yawas dıyon :) sakası bır yana acıklamıslar zaten uye saysı yuzunden olmadı safari 3 betayı yukel explorer7 deden 2.3 kat mozıllada 1.6 kat daha hızlı sayfa acımı yapıyo en cok kullananna ve ındırelen bu

1001Design

330i ///M3 Design
sen yavas site görmemissin arkadas

Fyonb

предате&
sorun nerden kaynaklanıyo bir fikrim yok ama bence de gayet iyi

gakko42

New member
hız güzel ama bazen çok yavaşlıyor
forumlar arasında en hızlısı ve en iyisi HACKHELL.COM
daha da ii olacak

by.erce

New member
sabahları girdiğimde sorun olmuyor ama aksam yavaşlıyor...online üye sayısından kaynaklanıyordur kesin...

Fatih Hoca

Banned
bence böyle bi site için normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML