"Sistem" yardım

karaayı

New member
biraz araşltırdım ama tam anlayamadım hesaplama işini.. şimdi sistem 4-5-6 oynamak istiyorum.. 6 maçın oranlarını yazıyorum..

1.6
1.65
1.4
1.8
1.5
1.8

bu 6 maçtan 4 ü tutarsa ne kadar alırım ?
5 i tutarsa ne kadar alırım ?
hepsi tutarsa ne kadar alırım ?

lazzuri53

"LazigoL"
eğer bunLardan 4ü tutarsa,tutan 4 maçın oranını çarparsın;
5'i tutarsa tutan maçLarın oranını çarparsın,buna ek oLarak tutan 5 maçın 4Lü kombinasyonunu aLırsın.....
yani uzun matematikseL işLemLer gerektiriyor,sabit başLıkta sistem hesapLama programımız mevcut oradan bak istersen,tutan oran,tutan maçLara göre değişeceği için tam oLarak buLabiLecğni sanmıorm..

zaten önce bi tuttur da.. =)

karaayı

New member
ok.. teşekkürler.. programdan bakayım..

programdan hesapladım.. farklı oranlarla 6 maç oynadm.. sistem 4-5-6 yı işaretledm.. 22 lira tuttu.. eğer hepsi tutarsa 630 lira veriyor.. eğer o 6 maça normal olarak oynarsam ve 22 lira yatırrısam 1 milyarın üstünde veriyor.. normalde sistem kuponunda tüm maçlar tutunca normal kupona göre daha çok vermesi gerekmiyor mu ? ben mi yanlış biliyorum acaba..

__CgR__

тнє ℓσя∂
sen yanlış biliyorsun kardeş sistem daha az risk demek paran varsa çekinme

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ

programdan hesapladım.. farklı oranlarla 6 maç oynadm.. sistem 4-5-6 yı işaretledm.. 22 lira tuttu.. eğer hepsi tutarsa 630 lira veriyor.. eğer o 6 maça normal olarak oynarsam ve 22 lira yatırrısam 1 milyarın üstünde veriyor.. normalde sistem kuponunda tüm maçlar tutunca normal kupona göre daha çok vermesi gerekmiyor mu ? ben mi yanlış biliyorum acaba..

ŞöyLe düşün bir arkadasım

sen de arkadasında aynı macLarı yazdınız

Arkadasın 22 misLi oynadı
Sende 4-5-6 yaptın

1 mac yattı.

sen 100 Liranın üstünde para aLırken
arkadasın babayı aLdı.

Durum böyLeyken tüm macLar tuttugun arkadasının
senden fazLa aLması gerekmez mi :goz:

Hadi BoL Şans
iyi forumLar. . .

HTML