sistem hatası !!!

orselli35

New member
slm hackhell ailesi. pc de windows uptade sayfası açmıyordu ve sistem geri yükleme de çalışmıyordu. explorer da sorunlar yaşıyordum ve pc me geri yükleme yapmak istedim. nette arattım konuyu ve arkadaşlardan biri bir çözüm önermiş. o işlemleri yaptım ve pc kapanıp açılınca sıfırladı masaüstünü. bir sürü belgem yok oldu. bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. tekrar geri yükleme yapıyotrum ama o işlemlerin öncesine dönüş yapmıyor. yardım lütfen. şimdiden herkese teşekkür ederim... yaptığım işlem ;

CD\
cd windows
cd system32
cd config
ren software software.bak
ren system system.bak
cd c:\windows\repair
copy software c:\windows\system32\config
copy system c:\windows\system32\config
exit

nasıl geri döndürürüm pc yi ?

arkadaşlar acill yardım...

orselli35

New member
14 kişi baktı da bir kişi yardım mahiyetinde tek cümle kurmadımı? helal olsun sizlere o zaman...

3mr

£ м ρ α χ
14 kişi baktı da bir kişi yardım mahiyetinde tek cümle kurmadımı? helal olsun sizlere o zaman...
Herkesin koyu bilme gibi bir luksu yok maalesef.

Neyse konuya gelirsek;
Wiindows kullandigim zamanlar, sistem geri yuklemenin calistigina ne yazikki asla sahit olamadim..O yuzden devre disi birakirdim.

Giden dosyalariniz icin,
Windowsu Guvenli modda acip bakin oradalarmi.
Veya Silinen dosyalari kurtarmaya yarayan programlardan biriyle giden dosyalarinizi kurtarmayi deneyin(Forumda mevcut)

Aklima gelnler bunlar. Umarim diger arkadaslarda yardimci olacaktirlar... Kolay gelsin

HTML