Sinan Sofuoğlu Yaşamını Yitirdi

RockStyLe

New member
Kocaeli'nin Körfez İlçesindeki Yarış Pistinde Antrenman Sırasında Motosikletten Düşerek Ağır Yaralanan Sinan Sofuoğlu, Tedavi Gördüğü Hastanede Yaşamını Yitirdi.

Kocaeli'nin Körfez ilçesindeki yarış pistinde antrenman sırasında motosikletten düşerek ağır yaralanan Sinan Sofuoğlu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde, akciğerindeki kanamanın durdurulması için yapılan ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan Sofuoğlu'nun, bir süre sonra kalbi durdu. Sofuoğlu, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

2007 Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun ağabeyi olan Sofuoğlu'nun, pist şampiyonalarında türlü dereceleri bulunuyordu

:( :( Ben cok uzuldum.Sampıyon Turklerimzden birini daha kaybettik :(

PHP:
http://www.haberler.com/sinan-sofuoglu-yasamini-yitirdi-haberi/

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
allah rahmet eylesin

VolkaN

Altın Üye
Allah rahmet eylesin

iSpiK

Kadim Dost
kenan sofuoglu sandım bıan :S genede buyuk kayıp Allah rahmet eylesın gerıde kalanlara bas saglıgı

derbederin

Altın Üye
Allah rahmet eylesin üzüldüm yaw ülkemizi başarıyla temsil eden bi sporcuydu
ha bu kenan değil miydi
yine de üzüldüm

GhOsT

Tuning Moderatör
allah rahmet eyLesin mekanı cennet olsun...

blah

New member
bahattin , sinan , kenan sofuoğlu bunların ucude kardeş sinan nasıl ölür ya adam daha gençti azmı yarışlarını izledim pınarbasında. Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun :(

Newwave

Altın Üye
Allah rahmet eylesin ailesine ve kalanlarına allah sabır versin.
Motorsiklet sporları işte böyle abondone oldunmu bitiyorsun bir anda 2 yıl önce bizde bir ağabeyimizi kurban etttik bu spora.

ße YouRSeLF

New member
Su Testisi Su Yolunda Misali...

Toprağı Bol Olsun...

HTML