Sinüzit'in Kesin Tedavisi

Sineksavar

New member
evet arkadaşlar size sinüzit in yani çekilmez baş ağrıların kesin tedavisini sunuyorum.bazı yörelerde adı acı kelek bazı yörelerde acı kabak gibi degişik isimleri bulunan bu bitki baş agrısı yapan sinüzit in kesin tedavisi olarak bilinir. doktorlarca da önerilmektedir.yanlız bu bitkinin kullanımı çok tehlikelidir.çünki çok zehirli bir bitkidir.bu bitkinin içinde bulunan acı suyunu burnunuza ikişer damla olarak damlatıyorsunuz .sonra o anlınızda bulunan sinüzitleri bu sıvı çözüyor ve sarı bir su şeklinde burnunuzdan akmasını saglıyor ve şonuç olarak büyük bir rahatlıga kavuşuyorsunuz.bu bitkiden bende yeterince var ticaret yapmıyorum yanlış anlamayın ihtiyacı olana gönderirim .HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN.:goz:

TEŞEKKÜRLER BURAYA BİLİYORSUNUZ...

S!yaĦ

Banned
kardeş bu bitki bütün yol kenarlarında var zate
çocukken bunu sıkarak birbirimizin suratına fışkırtırdık..

codec

New member
bızım oralarda olmaz ama adı baya meshurdur adıda ebucehıl karpuzu dıye gecer bızde bende sınuzit hastalıgından ılaclar denız suları haplar fısfıslar sonucunda gecmeyınce halamın tavsıyesıyle bu ebucehıl karpuzu sayesınde kurtulmustum.arkadasın dedıgı gıbı cok zehırlı bır bıtkı ve kullanımı bılen bırı tarafından yapılmalı yoksa fazla sıkmanız halınde gozlerı kor edebılecegı soylenıyor.

toros33

New member
evet kesin çözüm olduğunu çok yakınlarımdan duydum. kullanırken çok dikkat edilmeli, zehirli tehlikeli kısmına dikkat edin

aysenur83

New member
Bende de yıllardır sinüzit var ama bunca sene gördüğüm tedaviye rağmen bir şey olmadı valla. Bunu babama söyleyeyim, belki bulur da ben de iyileşirim. Bıktım artık şu lanet baş ağrılarındannnn!!! Bilgilendirdiğin için de çok sağ ol arkadaşım...

Anormal

New member
Ben de bir sinüzit hastası olarak bu bilgiyi verdiğiniz için çok teşekkür ederim denemeye çalışıcam:)

siamo

New member
Arkadaşlar çok dikkatli olun ve bir hekime danışın yan etkilerinin oluduğunu duymuştum bu bitkinin.

Sineksavar

New member
siamo' Alıntı:
Arkadaşlar çok dikkatli olun ve bir hekime danışın yan etkilerinin oluduğunu duymuştum bu bitkinin.
dikkatli bir şekilde kullanıldıgı sürece hiçbir yan etkisi yoktur. ayrıca bu bitki doktorda tavsiye etmektedir siz yinede danışın isterseniz deneyipte sonuç almayanyok tur.

HTML