Simgeler arası uzaklık yardım!!!

chucky7

New member
ben xp kullanıorum...vistanın görünümü hoşuma gidio..bu yüzden vistamizer yükledim..bi sorunum yok gayet memnunum..ama vistaya benzesin die masaüstü we sürücülerdeki klasörler arası uzaklığı artırmışlar..bunu eski haline getirmenin bi yolu warmı?..bunu bilen biri warmı?...regeditten bi ayarı olması lazm die biliorum..bilen biri msj atabilirse sewinirim..şimdiden teşekkürler..

RiSiLaC

New member
Bende vista var. Dene bakalım.

Masaüstüne tıkla-->Ctrl ye basılıyken Mouseun tekerini çevir =) XP de olacağını sanmıyorum ama.

RiSiLaC

New member
tamam bekliorum teşekkürler...

Tamamdır...

Masaüstüne SağTuş--->Özellikler mi Özelleştir mi?--->Açılan pencerenin üstündeki sekmelerden Görünüm---> Sağ altta Gelişmiş---> Açılan penceredeki seçeneklede en altta simge aralığı yatay-simge aralığı dikey var. oradan ayarlayabilirsin.

chucky7

New member
tamam sayılır...klasörlerin içindekiler oldu çok teşekkürler ama masaüstündekiler hala ayrık...onuda yapabileceğimiz biyer warsa ii olur ama yoksa bölede kalabilir klasörler düzeldi..çok teşekkürler tekrar...

chucky7

New member
maalesef direk sağ tıklayınca görünüm yok xpde..özelliklerden girdimiğizde war..orda klasör içini düzellttik..sadece masüstü kaldı..

RiSiLaC

New member
tamam sayılır...klasörlerin içindekiler oldu çok teşekkürler ama masaüstündekiler hala ayrık...onuda yapabileceğimiz biyer warsa ii olur ama yoksa bölede kalabilir klasörler düzeldi..çok teşekkürler tekrar...
Masaüstündeki simgeler mi büyük aralıkları?....

chucky7

New member
ewet masaüstü simgeleri aralıkları büyük kaldı...arası açık kaldı yani..warsa bi yolu ii olur ama yoksa sorun diil bunada çok teşekkürler tekrardan..

HTML