Simdik size bi kac sorm olcak

anilacikbas

New member
ya bn yeni tel alcam burda bu isin pirleri vardir dedm bna kosa kosa yardim ederler dedm:p

bn tel alirken simdik hm karizma hmde ozellk ariorm hmde en fala yani en kasacam para 700 ytl temz ikinci el sorn olmaz ayrica

bu huuslar cercevesinde bn nokia n72 samsung E900 ve v3i ericsson w810i arasinda kaldm:eek:

n72 ye cok buyuk dediler v3 i ye cok hassas dediler hm motoroladan uzak dur dediler e900 e de dokunmatik oldugu icin hm kullanimi zor hmde cabk bozulablir dediler ericssona da kusursuz diolar da tipsiz be abi:( siz ne diosunuz ayrica baska onere bilecegnz tel varmi bna?

bide v3i le e900 e oyn filan atiliomu bilgisayardan (yane gprsten kontorlerm kitlenmeden:goz: )

eXi26

New member
Bence nokia en iyiysi her konuda...
tam bilmiyorum ama diğerlerinde symbian olmayabilir.Yani symbian programları ve oyunları çalıştıramazsın bu da büyük bi eksiklik olur...
Yalnız ben bu yorumu Samsung Motorola ve Ericsson un genel telf tasarımlarına göre yaptım.Artık symbian var mıdır onlarda tam bi bilgim yok.

coup

New member
pccopat' Alıntı:
Nokia N70 Tavsiyem .....Hem karizma Hem özellik.....
+1 bencede kardeş bende n 70 kullanıorum 512 mmc canavar gibi bi alet bence artık bırakın karizma işlerini salakça buluyorum (sakın alınma kardeşim) alıyorsan bence görüntüsünden ziyade kullanılabilirliği ve işlevselliği önemlidir. misal paran vardır gider n91 alırsın ama içinde sadece 4 mp3 yüklersin .... e oldumu şimdi .......telefonun hakkını ver hakkını....... :) ona göre kullanırım diorsan n70

HTML