simdi fırlatacagım laptopı(yardııııııııııımmm edinnnn)

QUWARZ

emonational rocker bunny
su msn den cektıgım kadar baska bıseyden cekmemısımdır herhalde

sorunum su;msnıme gıremıorum cunku hata kodu 80004005 i verıyor hh de acılan konulardan yardım almaya calıstım ama yıne de yapamadım cunku bende vısta var ve acılan konulardan vısta kısmına baktım arastır gıbı tuslara basın dıyor ama bende oyle tuslar yok defalarca sıldım yenıden yukledım hatta farklı surumlerını yukledım yıne olmadı

arkdaslar lutfen basınızdan boyle bır olay gectıyse ve cozduysenız sorunu veya nasıl cozecegımı bılıorsanız yardımlarınızı beklıorum

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
google da küçük bi araştırma sonucunda ben buna ulaştım.Her türlü hata kodunun çözümü mevcut.belki sen daha ayrıntılı arayıp bulabilirsin

Burada

derbederin

Altın Üye
valla bu konuda yardım edemem ama 7.5 yerine 8.1 daha iyidir ben şu an 8.5 kullanıyorum ama vista kullanmadığım için sorununa bişey diyemem

toykan

Santimantal
dostum sorunun msn de degıl bılgısayarı kullanmadıgn zamn modem ın elektrık kablosunu cıkartıyosn dolayısıyla baglantı kesılıyo bılgısayarı acıp ınternet kablosunun fısını takıyosun ve hemn msn e gırmyeye calısıyosun boyle yaparsan da hata kodu verır cunku ınternet daha aktıf olmamıstr ınternetle ılgılı hıcbı ıslem yapamzsın yapmn gerekenler modemın fısı devamlı takılı kalcak prızde.olakı fısını takılmamıs bı sekılde bılgsayarı actın modemı sonra taktın baktın ınternet yok modemın fısını cıkart ve 5 yada 10 sanıye bekle sonra tekrar fısı prıze tak bekle olacaktr msn farklı surumunu kullanarak bu sorunu cozemzn

tuval

New member
burda o hataya iki dogru cevap verilmis pc nizin saat ve tarihi ayarlayin :biggrin
leptobu atmana gerek kalmaz :durdurun

zugunruhe

New member
dostum belki güncelleştirmeleri yüklersen belki düzelir

bence güncelleştirmeleri yükle düzelebilir

samettan52

New member
su msn den cektıgım kadar baska bıseyden cekmemısımdır herhalde

sorunum su;msnıme gıremıorum cunku hata kodu 80004005 i verıyor hh de acılan konulardan yardım almaya calıstım ama yıne de yapamadım cunku bende vısta var ve acılan konulardan vısta kısmına baktım arastır gıbı tuslara basın dıyor ama bende oyle tuslar yok defalarca sıldım yenıden yukledım hatta farklı surumlerını yukledım yıne olmadı

arkdaslar lutfen basınızdan boyle bır olay gectıyse ve cozduysenız sorunu veya nasıl cozecegımı bılıorsanız yardımlarınızı beklıorum
KARDEŞ ÖNCELİKLE BİOS AYARLARI İLE OYNADIN MI .....

TARIH SAAT İLE FLN .
ORDAN DA TARIHI DUZELT .
BOYLE DENE .
EGER OLMAZ İSE BİOSU DEFAULT AYARLARINA DONDUR BOYLEDE OLAZM ISE SISTEMI 1 AY GERIYE AL..
AYNI SORUN BENIMBASIMADA GELDI.
MSN SURUMLERINDEN KAYNAKLANIYORMÖUS.
İSTEMİ GERIYE ALDIM .DUZELDI......

ŞUNU UNUTMAKİ.
HİÇ BİR ZMN NE OLURSA OLSUN .
SON SİSTEMİ KULLANMAYACAKSIN .

DAHA AYRINTIYA İNİLDİMİ ....HATA PAYLARI ARTIYOR.
7.5 BUTUR HATALAR CIKIYORMUYDU.....

Uc_Hilal

New member
laptopu fırlatmana hiç gerek yok

öncelikle sistem saatini arkadaşların söylediği gibi doğru ve net bir şekilde ayarlamalısın...
ikinci olarak bilgisayar kayıtlarında MSN MESSENGER'e ait hiç bir bilgi kalmamalı...
Program ekle-kaldır'dan messengeri kaldıracaksın öncelikle...
Program Files'ten Messenger klasörünü kaldırmalısın...
arama yerinden msn messenger diye aratarak olası kalan parçacıklarıda temizleyeceksin...
bilgisayarın kayıt defterine (regedit) girerek "messenger ve msn messenger" diye ayrı ayrı aratarak kalan son kayıt parçacıklarınıda temizlemen lazım..
regedit'teki bu temizlik harekatını 2 kez üsütüste yaparsan daha sağlam olur..
bu tür durumlar benim başıma çok geldiği için biraz tecrübe sahibi oldum :goz:
bu arada özellikle belirtmeliyimki VİSTA'yı hiç kullanmadım ama XP ve VİSTA, NT TABANLI işletim sistemi olduklarından birçok yerde benzerlik göstermeleri gerekir...
yani tarif ettiğim şekilde çözüm getirmeye çalışırsan sanırım sonuca ulaşırsın..
hadi sana kolay gelsin..:goz:

HTML