Silah Küçültme Bugu.Çok Komik!, Sadece sizde gözükür ama acayip komik.

Security93

New member
Arkadaşlar herhangi bir yerde bir kere ölüyoruz ama genellikle arenayı öneririm.Arenada ölüyoruz diyelim, öldükten sonra hemen elimizde ne varsa çıkarıyoruz ve birdaha takıyoruz elimizdeki küçük oluyor.OK a bastiginizda birdaha cikarip takmadıgınız sürece küçük gözükür. +2 Dual MD var Rebirth onları yapıyorum sanki elim kanıyo gibi oluyor +1 Bow, sword falan deneyin kürdan gibi çok komik.

Alıntı değildir.Çoğu kişi bilir bilmeyenler için yazdım.

NOT: Sadece sizde gözükür.
Alıntı

Otium

Altın Üye
Bence Saçma... Sonuçta Bug oyunun açıkları .. sana bi yararı varmı yok. oyunda dierleri görüyormu hayır. e o zaman :durdurun

ama teşekkürler :goz:

APOSTOL

New member
ama harbiden çok komik be :D..koca raptor yemek kaşığı gibi duruyor elimde :) :)

green_king

New member
zZzZzZzZZzZzZ

:durdurun HAH ÇO KOMİK:biggrin +8 MAULLER PİPO GİBİ DURUO:clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap :clap SAOL TSKR

eGO-NONE

New member
ben bow da denedim süper oldu bowum elimde minicik bişi noolduunu görmek için monitörle pardon ama resmen birleştim

anil34anil

New member
Çok qüzeL :D

Ben Trkoda Gigayı Yapıodum Hanguk Sword Yapıodum Bir Sürü Pm qeLiodu NasıL adam aLıosun eLinde siLah yokken dioLarr Cz de:hhcool

omerpek

New member
BiLiyorm ben bunu kalkınca düzeliyor hatta knighta ilk başladıgımda olmuştu şans eseri xD

HTML