Sihirli Kanepe ... çok komikkkksss!!!

PasHasan

New member
şimdi indiriyorum.Kardeş Yorum Yapicam az beqlersen.

Arkadasim kusura bakma ama cok saCma ve hicte komik deil.Bence bunu yapanlar azcikin denge profil'i kaymis insanlar olabilir.Kendilerini komik sanan şahıslar aslinda hic komik deil.Ama yinede Paylaşımın ve emeğin için teşekkürler butonuna basmaya cekinmicem.

Arkadasim Cok Sacma bir şey hicte komik deil.Bunlari yapanlarin biraz denge profilleri kaymis.Sacma ama yinede emeğin icin teşekkürler butonuna basmaya cekinmicem.

sailor86

New member
PasHasan' Alıntı:
şimdi indiriyorum.Kardeş Yorum Yapicam az beqlersen.

Arkadasim kusura bakma ama cok saCma ve hicte komik deil.Bence bunu yapanlar azcikin denge profil'i kaymis insanlar olabilir.Kendilerini komik sanan şahıslar aslinda hic komik deil.Ama yinede Paylaşımın ve emeğin için teşekkürler butonuna basmaya cekinmicem.

Arkadasim Cok Sacma bir şey hicte komik deil.Bunlari yapanlarin biraz denge profilleri kaymis.Sacma ama yinede emeğin icin teşekkürler butonuna basmaya cekinmicem.
senin görüşün öle ise saygı duymak lazım ama "denge profilleri kaymış" lafı olmadı. videodaki benim arkadaşlarım ve video yu çekiş amaçları sadece eğlence olsun diye..

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
görüntüler konusunda allah akıl fikir versin demekten başka söz bulamadım.

şarkıyı söyleyenin sesi çalışırsa fena değil gibi. :goz:

Cago_50

New member
tamam biraz sacma ama komik olmus sarkiyi cagiranin sesi gercekten güzelmis
böyle videolari bizde az cevirmemistik.

HTML