Sigara fiyatlarına zam

ScorpioN

New member
Hükümetin sigarada Özel Tüketim Vergisi'ni (ÖTV) yüzde 58 oranında artıracağına yönelik açıklamasından sonra Philip Morris-Sabancı (Philsa) ürünlerine yüzde 9 ila 48 oranında zam yaptı.

Zamdan sonra 3 milyon 750 bin liradan satılan uzun Marlboro'nun fiyatı 4 milyon 100 bin liraya, 2 milyon 500 bin liradan satılan Chesterfield'in fiyatı 3 milyon liraya, Parliament 100's'in fiyatı 3 milyon 900 bin liradan 4 milyon 250 bin liraya, Kısa Türkü'nün fiyatı 1 milyon 250 bin liradan 1 milyon 850 bin liraya çıktı

HEM KESEYE HEM SAĞLIĞA ZARARLI .KENDİ SAĞLIĞINIZ İÇİN İÇMEYİN. (nasıl bağladım ama konuyu.bide bırakabilsem şu illeti)

SEPTAGH

New member
olsun bizim maaşlara da zam geldi:):)

WARTOX

New member
daha da pahalanması lzm :) türk milleti sağlığından çok parasına dikkat eder şöle 20 YTL fln olsun bakalım alıyolarr mı :D ?? Sırf maliyetten bırakırlarrr :D

Yuc3L

New member
SEPTAGH' Alıntı:
olsun bizim maaşlara da zam geldi:):)
:)

ben zaten bırakmak üzreydim, bu zamın bana yararı olurda bırakırım sanırım

SEPTAGH

New member
Bizim yani çalıştığım şirketin personelin:):)

ScorpioN

New member
m_y umarım bende bırakırım bu zam sayesinde..ama en az 2000 defa sigarayı bıraktım.zaten ben bu kafayla bırakamam irade meselesi bende de yoq..

onslaught

New member
valla benzinden alacakları verginin hepsini sigaradan alsınlar da rahatlayalım yaw

'StİnG'

Banned
camel in fiatı ne oldu bilen varmı :(
yaf a.q adamlar herşeye zam yapıolar ben bişe annamadım yaaa ...
acaba zam yürürlüğe girdimi hiç olmassa bi karton alıp depoluyalım be :D

react

Admin
Süper Moderatör
içmeyin zıkkımı a.q boq var içionuz

theozy

Kadim Dost
ulen ne kadar düşmansınız lem.. insan kendi kendini bile zehirleyemiyo şu ülkede.. :)

Yuc3L

New member
bu arada kısa malbuş kac ytL :)
zam ne zaman olcak, stok yapalım, bırakmadan doya doya içeriz :p

demilles

New member
bende her zam geldiğinde bırakacağımı söylüyorum ama sonradan bırakamıyorum:D umarım şu sıgarayı bıraka bilirim:D

HTML