Sezen’le kafaları çekip Başbakan’ı aradık!

KILL-BILL

New member
Sezen’le kafaları çekip Başbakan’ı aradık!

Müjde Ar, yeni başladığı TV programında yakın arkadaşı Sezen Aksu ile ilgili ilginç espriler yaptı

Ekranların ünlü ismi Müjde Ar, NTV ekranlarında oyuncu Önder Açıkbaş ile sunduğu ”Güzel Haberler“ programının startını verdi. Ar, programda yine birbirinden ilginç espriler yaptı. Ünlü oyuncu, yakın arkadaşı Sezen Aksu için ”Üç kadehi içtikten sonra telefon numarasını veriyor, 4 kadehi içtikten sonra da başbakanı arıyor” diye konuşurken, “Bayram gecesi içki içtikten sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı aradık” esprisini yaptı. İşte programdan Müjde Ar şakaları:

* Sezen Aksu, bir konserinde “Üç dublede önüme gelene telefon numaramı veririm” demiş. Sezen üç kadehi içtikten sonra telefon numarasını veriyor, 4 kadeh içtikten sonra da direkt Başbakan’ı arıyor!

‘Irzıma geçilmiş’

* Bayramda Sezen’le beraberdik, evine gitmiştim. Neyse iki-üç kadeh içtik, bu sefer bu bana dedi ki; “Bana bak bu Kürt meselesi çıkmaza girdi, hadi gel Başbakan’ı bu sefer beraber arayalım.” O an irkildim. “Aman” dedim “Emine Hanım (Erdoğan) kızmasın.” Sezen “Yok o bana alışkın. Veriyor hemen telefonu” dedi. Hakikatten iki de bir Başbakan’ı arıyormuş.

* Televizyon dizilerindeki sevişme sahnelerine yasaklar geliyor. Ben 25-30 sene evvel yaptığım filmlerle toplumun ahlakını çok bozmuşum. Çünkü benim her filmimde öpüşme var, sevişme var. 80 filmimin 60’ında benim ırzıma geçilmiş .

* Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, televizyondaki dizilere şifreli uygulama başlatacakmış. Selma Hanım, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı. O sadece kadın ve aileyle meşgul olsun, Sevişme ve Öpüşme Bakanlığı kurulsun, başına da beni getirsinler.

‘Her şeyin sebebi cam sahnemdir!’

* Sevişmelerimde en akılda kalan cam sahnesidir. Gençlik benim “İffet” filmimdeki cam sahnemle büyüdü. Bu film 80 ve 90’lı yıllardaki hortumlamaların sebebidir. 80’li yıllardaki cam sahnemle insanlar “Milletin tavuk gibi kafasını nasıl koparırız?”ı düşündüler. Ondan sonra emekli maaşlarına varana kadar göz koydular, bankalar bu yüzden battılar. Hatta bazı bankacıların bu sahneden etkilenip banka batırıp yurtdışına kaçtığı söyleniyor. Sorumlusu da İffet filmimdeki o sahne. Trafik kazalarının nedeni de Aşk-ı Memnu’daki o sahnedir. Şoför Aşk-ı Memnu’daki o sahneyi hatırlıyor, kaza yapıyor!

KAYNAK: Sezen’le kafaları çekip Başbakan’ı aradık!

HTML