Sevmeler Acı Verir Insana

saribacak

New member
SEVMELER ACI VERİR İNSANA

Hayat gerçekten çok acımasız ve vicdansız
Sürekli acıyı yaşatıyor insana
Mutlu etmesine ediyor ama
Sevmeler acı verir insana

Görünce mutlu oluyorsun karşında
Yaşam bir cennet oluveriyor gerçekten bir anda
Bağlanıyorsun birdenbire yaşıyorsun aklından çıkaramıyorsun
Ama unutma sevmeler acı verir insana

Yağmur yağarken yüreğime sessizce
Biri gelip elimi tutsun güzellikle
Yeniden aşka inandırsın bağlasın hayata
Bırakmasın beni en kuytu acılara

Sevmek güzeldir ama degerini bilene
Yaşam hüzünlüdür onu kaybettiğinde
Bitersin yıkılırsın üzülürsün bu gidişe
Ama bilmezsin ki aslında sevmeler acı verir insana

Aziz SARIBACAK

saribacak

New member
Bir şiir Yazacagım Kendime

Bir şiir Yazacagım Kendime

Işte Her şairin Düştügü En Kötü Durum Hangi Duygu Ile şiir Yazacagı Duygusu .....şimdi Ne Haldeyim Bilinmez Sadece Kuru Bir Hayatın Bakir Tarafları Ile Ilgileniyorum Içimnden Haykırmak Geliyor Umursuzca Dagıtmak şiirler şarkılar Yazmak Dahası Içimdeki Seni Saklı Benligimi çıkarmak Istiyorum Bazende Anlamsızca Kelimelerde Kendimi Asmak Istiyorum çıkış Yolu Bulamamaktan Korkuyorum Hayatın çıkış Kapısını Aramaktan Yoruldum ....sebebi Belli Olmayan Bir Hayatın Anlamsızca Bitişini Göstermek Istiyorum Belikde ....beni Ne Hale Getirdigini Göstermek Istiyorum Belkide ...işte Sırf Bütün Bunlar Için Kendime Bir şiir Yazacagım .........karanlık Bir Gece Olacak Sokaklarda Ne Bir Araba Ne Bir Insan Olacak Kuru Bir Yaz Sıcagında Susamış Kadar Iradeli , Annesine Kavuşmak Için Heyecanla Askerden Gelen Bir Evlat Kadar Heyecanlı Olacak Finish I Görebilmek Için Son Virajı Son Sürat Dönen Bir Yarış Arabası Kadar Hızlı Bir Kanserli Hasta Kadar Durumu Kötü Ve Bir çocugun Ağlaması Kadar Masum ...birşeydi Seni Sevmek...uzaktanda Sana Bakabilmek De Hayatıma Bişeyler Katıyor Elbet Deli Olabilirim Ama Kalbimin Yerine Hiçbir Zaman Mantıgımı Koymadım Sevgi Bu Dünyadaki En Büyük Buluştur Benim Için Masum Bir Aşık Olarak Bunu Sana Gururla Söylüyorum S... S........ Biricigim Işte şiir Yazmak Böylşe Bişey Sürekli Bir şeyler Katıyorsun Hayatıma Sürüklüyorsun Beni Ordan Oraya Işin Garip Tarafı Bu Sevmek Bu Galiba ......
Aziz Sarıbacak

eftalya

Deniz Kızı
[
Görünce mutlu oluyorsun karşında
Yaşam bir cennet oluveriyor gerçekten bir anda
Bağlanıyorsun birdenbire yaşıyorsun aklından çıkaramıyorsun
Ama unutma sevmeler acı verir insana
kelimeLer cok icten yuregınıze saglık =)

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
Sevmek güzeldir ama degerini bilene
Yaşam hüzünlüdür onu kaybettiğinde
Bitersin yıkılırsın üzülürsün bu gidişe
Ama bilmezsin ki aslında sevmeler acı verir insana

sağlıklı yaşa :D

HTML