Sevimli Kızlar

Burak

Uploader Team
1,55 boyu olup da topuklu ayakkbı giyen kızları çok seviyorum, bacaklarına kadar düşük belli kot giyip de üstündekini çekiştiren kızlara bayılıyorum, svgilisinin elini tutarken gözlrime seni seviyorum der gibi bakan, habire aryan, canı istemdiğinde telefonu açmyan, “ben arıcm seni” deyip hep arayan, hesap geldi mi ödeyen, 6 kilo mkyaj yapıp güzellik abidesi olan, sömürcü, aç, kevaşe,tutuk zeklı, çkarcı, olmayıp da hep beni düşünen, numrdan ağlayan, saf ve masum rolü yapan, aynı anda 2-3 erkekten hoşlanıp hepsine tviz veren, terk edilince köpek olup yalvran -oysaki sevilsydi köpk edip yalvartacak olan-, kafası çalşmayıp da az konuşnca zeki olnduğunu zannden, araba yada motor görünce düşüncelerini söleyen, jumbo size olup da kendini balrin zanneden kızlar.. siz çok SEVİMLİSİNİZ.. :cool:

everestmc

New member
yanlış anlamayın ama bu ne şimdi anlamadım eski konumu yoksa güncel halimi yoksa protest halimi

[me|2wi$]

H & M
lem noOoldu sattın 2 günde bizi puhahaha : ))))))))) ben de sana güwenmiştim benim gibi düşünen biri war die : )))))))))))))))) cıx cıx cıx yaw = P

Burak

Uploader Team
yok ya düşünceler değişmedi de diğeri çok terbiyesiz ve kızlara karşı çok acımasızmış o yüzden önce +18e alındı daha sonra kilitlendi ne alaka bende anlamadım ama bende düzgün olsun diye böle bişi açtım .. ama düşünceler hep aynı .. :):)

Burak

Uploader Team
taşınmasına bişey demedik zaten sonra neden kitlendi dedim ama admin arkadaş uzatmayalım dedi.. sebep belli olmayınca böle oluyo demek .. :goz:

[me|2wi$]

H & M
Juan Pablo' Alıntı:
yok ya düşünceler değişmedi de diğeri çok terbiyesiz ve kızlara karşı çok acımasızmış o yüzden önce +18e alındı daha sonra kilitlendi ne alaka bende anlamadım ama bende düzgün olsun diye böle bişi açtım .. ama düşünceler hep aynı .. :):)

heaaa... ii bari bende korktum arkadash döndü mü ne iş die : )) sewindims ;)

MiKeRiNoS

New member
öncekı daha iiydi. hem bu seferde kızlara kıyak gecmıssın yaa. hiç yakıstıramadım falla :) cok nazikce olmus.

HTML