Sevgililer günü için ne hediye almalı?

karapapatya

New member
Malum sevgililer günü geliyor. bunlar bnm buldugum bi kaç hediye secenekleri. ben daha yaratıcı olun derım :)

Erkeklere alınabilecek hediyeler:

Ayakkabı: Güzel bir çift spor ayakkabı ya da yürüyüş ayakkabısı.

Yemek: Sevdiği bir yemek türünü en iyi yapan restoranların birinde bir yemek.

Giysi: Özellikle almak isteyeceği ama kendi başına almaya üşeneceği ya da utanacağı bir giysi.

Saat: Sık sık giydiği giysilere uygun bir saat.

İşte kullanacağı bir şey: İş yerinde sürekli kullandığı kalem ya da anahtarlık gibi bir şey.

Kadınlara alınabilecek hediyeler:

Çiçek: Özellikle yaşadığı evin bir anahtarı da sizdeyse, evin içine çiçekler serebilirsiniz.

Film: Sizin için anlamı olan bir DVD alıp izleyebilirsiniz.

Aksesuar: Günlük olarak kullanabileceği bir atkı, bere vs.

Yastık: Devasa kırmızı bir kalp.

Oyuncak: Sevgilinizin sevdiği bir oyuncağın büyük bir hali.

react

Admin
Süper Moderatör
ne kadar banel şeyler
(banel mi banal mı
)

karapapatya

New member
bende not yazdım ztn yukarı:) yaratıcı olun die. siz ne alırdınız örnegın sayın react0r ;p

react

Admin
Süper Moderatör
onun gözlerine bakarak sevdiğimi söylerdim sanırım daha etkili olurdu :eek:

legolas

New member
ben eşime özellikle sevgililer günü dışında hediye alıyorum arkadaşlar çünkü onu bir tek sevgililer gününde değil yılın her günüde seviyorum ve değerli buluyorum ve hareketimle de bunu ona hissettiriyorum. geçen yıl ona çok istediği bi cep telefonu almıştım mesela

karapapatya

New member
ne guzel valla. gercı babamda anneme böyle.
darısı basımıza ;p

Gs_HeLL!

New member
seviyoruz karşlığını alamıyoruz o yüzden hediye derdim yok bende prowl'la aynı kaderi yaşıorm :(

iSpiK

Kadim Dost
dogum gununden baska hedıye almam o da ıste zorla ;)

karapapatya

New member
hemen gidip ıntıhar et ispiyoncu. kaba şeyy :mad:

:D

iSpiK

Kadim Dost
bence sewgilinle özel gün olmamalı... hergüN özel olmaLı ;) onun icin bi günü hediyeyle kutluyamam ben ya hergun alırım ya hıc almam....

seyy kıvırabildim mi :boks: :D

karapapatya

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
bence sewgilinle özel gün olmamalı... hergüN özel olmaLı ;) onun icin bi günü hediyeyle kutluyamam ben ya hergun alırım ya hıc almam....

seyy kıvırabildim mi :boks: :D
şimdilik yırttın :D

w133

тσ яєαℓιz&#
O gune kadar eger ki bi sevgilim olursa ona kucuk ama hayatı boyunca unutamayacagi bisi alırdım , ama burda sölemem esprisi kalmaz :D

iSpiK

Kadim Dost
tek tas yüzük mü ;) pırlanta olayları :D

Nos

New member
valla düşün düşün sonunda buldum umarım begenir aşkım hep ayaklarım üşüyo der durur bende ona şu yumuşak terlikler var büyük öle bişey almaya karar verdim sonunda ama şöle kalpli malpli bişey begenir işallah.. ?

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bana benim gözlerimin içine bakarak seni seviyorum demesi yeter .maksat hediye değil zaten ve ayrıca bigün düşünmemeli insan sevgilisini.hergün heran ona karşı hisettiği şeyleri göstermesi değer vermesi en güzel hediye :) :D

karapapatya

New member
bende o gün onunla olmak isterdim.. :( neyse gönüllerimiz bir buda güzel

G_hot

New member
Bende zor hediye alırım sevdiğimi söylemem yetiorda artıyor ona ztn

HTML