Sevgili HacKHeLL ailesi....

crazyquake

.::®crazy™::.
Özellikle son bir haftadır forumda gereksiz tartışmalar vede polemiklere hepimiz tanık olduk.. Mod adaylıkları , açılan konularda sataşmalar vs. vs.

Bu türden davranışlar foruma ve bizlere faydadan çok zarar verecektir , veriyorda düşüncesindeyim...
Şunu diyebilirsiniz elbetteki tartışma olacak fikir ayrılıkları olacak.... Buna bende hem fikirim sonuna kadar.. Ama bununda belli bir ölçüsü olmalı..
Forumda gruplaşma olmadığından bahsediliyor ; bu gidişle bana öyle geliyorki bir kısım gruplaşmalar oluşmuş , vede yenileri kurulmak üzere...

İşte bu sebeplere dayanarak , belkide haddimi aşarak şu teklifi yapıyorum... ;

"Yönetim belli bir süre mod alımını durdursun en azından bu çekişmeler vede tatsızlıklar bitene kadar.. Bu sürede , insiyatifte , takdirde yönetimin... "

Eğer bana sen daha çok yenisin bu işlere ne hakla karışıyorsun dersenizde , düşüncenizi saygıyla karşılar susarım...

Herkese iyi forumlar...

Şu anki modlarla ilgili değil mod adaylıklarına yönelik teklifim. Yanlış anlaşılmalara sebep vermemek için açıklamak istedim..

Umarım bu teklifimde farklı yönlere çekilmez...

Dark_Angel eğer gene konu gene polemiğe dönerse konu farklı yönlere giderse senden isteğim konuyu kilitlemen...

bLaDe™

Banned
crazyquake' Alıntı:
Forumda gruplaşma olmadığından bahsediliyor ; bu gidişle bana öyle geliyorki bir kısım gruplaşmalar oluşmuş , vede yenileri kurulmak üzere...

bunun adını gruplasma deilde aynı kafadar kişilerin dostlukları diyebilriiz ;)

konuya gelince bana kalsa tum yonetim 1-2 gunluğune ayrılsın tekrar gozden gecirildikten sonra tekrar yoneticiliği verilsin cunku aramızda 20-30 yasında cocuk gibi davrananlarda war 15-20 yasında olup adam akıllı davrananlarda war ki zamanında ornegini gorduk bu forumun parcası dediğimiz kopamayız dediğimiz bir arkadası yonetimle ilgili sorunlar yuzunden uzaklastırıldı forumdan ...
Da kim ugasıcak bununla tum modları alıcak siteyi kapatıcak 1 gun sonra tekrar acıldıgında kalan sağlar bizimdir hesabı :cool:

ne demişler Buykluk beraberinde Buyuk Sorunlar getirir,ne kadar buyursen sorunların o kdaar artıcaktır.

RuTH

Altın Üye
katılıyorum. ben daha 1 aylık bir üyeyim yani daha körpeyim :D ve hayatımda üye olduğum ilk forum HACKHELL. bunları söylemek ne kadar bana düşmese de, son 1 haftadır sürekli millet birbirini suçluyor, her Allah'ın günü birileri smod, mod olmak için başvuru da bulunuyor. bulunabilir tabi eğer altından kalkabileceğini düşünüyorsa neden olmasın ama biri başvuru yapıyor ardından bir sürü tartışma çıkıyor daha dün akşam yaşandı bunlar. sonuçta insanlar bunlardan rahatsız oluyorlar bu benim düşüncem. Umarım tartışmalar tatlıya bağlanır. herkese iyi forumlar, iyi akşamlar.

Blade kardeş bunun kafa dengiliğiyle alakası yok bence. gerçekten de bir gruplaşma söz konusu son günlerde... iyi aKŞAMLAR

DeRSaaDeT

Islambol
arkadaşa katılıyorum ama son söz yönetimin

edit:fletch® arkadaşımıza bi saldırı oldu örneğin şahidim.

DureX

New member
Bence temızLıq yapıLmaLı

Sineklerı tek tek olDurmeSsın..Bataklıklarını kurutacaqsın

dVdkULaK

New member
gruplaşma war
bence de forumda 1 haftadır görünüo bu sadece ama 1 haftada oılacak iş diil..daha önceden wardı ama millet içinde tutuodu ...çözüm aşamasını yönetim bilir ama ellerini çabuk tutsunlar derim çünkü 60000 üye çok zor oldu..fakat bir anda bakarsınız 60 tane kalmışsınız..

(gene b an yicez:D)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Evet öyle Bir Temizlik Lazimki......kötü Düşünene Hak Yiyene Gruplaşana Hackhelli Kötüye Kullanana

RuTH

Altın Üye
bLaDe™' Alıntı:
Peki dostum madem bu kdar emin konusuorsun bana ornek verebilir misin ?
Yalnış anlamışsın, somut bir örnek gösteremesem de benim düşüncem bu bana öyle geliyor.öyle hissediyorum, bunu kimseyi kötülemek için söylemedim hepinize saygım sonsuz. en eksi üyeden en yeni üyeye kadar...iyi forumlar.

ya bi gruplaşma var diyip gidiyolar agzı olan gruplaşma var diyo isim verın kardeşim kim kımle gruplaşmış,aynı bolumun modları olarak ben majesties chack msn de konuşuyoruz gruplaşmaya griyomu bu?

Gruplaşma varmış cartmış curtmuş gören açık açık söylesın bu ne ya! isim verın,bizde kımın ne oldugunu anlayalaım madem gruplaşma var dıyosunuz,isim vermeyenlerı hackhell in huzursuzlugunu istediğini düşünüyorum bu benım görüşüm bılen söylesın!

samuray77

New member
fofer' Alıntı:
katılıyorum. ben daha 1 aylık bir üyeyim yani daha körpeyim :D ve hayatımda üye olduğum ilk forum HACKHELL. bunları söylemek ne kadar bana düşmese de, son 1 haftadır sürekli millet birbirini suçluyor, her Allah'ın günü birileri smod, mod olmak için başvuru da bulunuyor. bulunabilir tabi eğer altından kalkabileceğini düşünüyorsa neden olmasın ama biri başvuru yapıyor ardından bir sürü tartışma çıkıyor daha dün akşam yaşandı bunlar. sonuçta insanlar bunlardan rahatsız oluyorlar bu benim düşüncem. Umarım tartışmalar tatlıya bağlanır. herkese iyi forumlar, iyi akşamlar.

Arkadaşım yeni yada eski, 5 yada 10.000 mesajlı hiç farketmez. İnsansın düşünüyorsun bu yüzden düşüncelerini söylemelisin. BU BENİM DÜŞÜNCEM.

Asıl konuya gelirsek ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ. Bende zaman zaman bazı başlıklara baktığımda dikkatimi çekmişti ama umursamamıştım halende umursamıyorum açıkçası. Ne yaparsak yapalım bunun önüne geçilmez.

Herkese İyi çalışmalar

bu kavgaların sonu gelmes herkes bi görev istio ama önemli olan görevi en iyi şekilde icra etmek gereksiz polemikler çok gerçi bu her tarafta mevcut tabi bunların kararını verecek olan site yetkilileri :p ne konuştum yaf banane :D

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Ya beyler ewet bi temizlik şart.....Ayrıca forumda bi çok sömürücü mewcut onlarda tek tek halledilmeli....+++ Siteye 2 ay girmeyen kullanıcıların mesaj sayıları we paylaşımlarına göre iptal leri amsaya yatırılmalı...

HTML