Sevgili dediğin.......KİŞİDİR.

Effendy

New member
En başta tanımadığınız,bilmediğiniz sıradan bir kimsedir.Sonraları usulca girer hayatınıza,yavaşca kalbinizin sahibi our.Kedi gibi kıvrılır o yüreğe,"sıcak" hissettirir bolca..Her gece kafanızı yastığa koyduktan sonra düşüdüğünüz,"şimdi uyumuş mudur acaba?" dediğiniz kişidir.Sabahları uyandığınızda "kahvaltısını etmeden çıkmasa bari..." dediğiniz öğlenleri "güneş tam tepede,dışarıda değildir inşallah" diye andığınız kişidir..Hasta olduğunda yanına gidip yorgun bedenine bakmaya kıyamadığınız,uyurken üstünü açtığını görünce yüreğinizi parçalayan "üşümüş müdür ki?"diye düşündüğünüz kişidir..Üzgün olduğunu hissedince,hüznüne ortak olabilmek için sım sıkı sarılıp,biraz da olsa gülümsetebilmek için binbir türlü şaklabanlık yaptığınız,gülümsediğini görünce dünyanın en güzel yaratığının yanınızda olduğunu hissetmenizi sağlayan kişidir..

Gittiğin de;?
Gidemez ki sevgili,sevgiliyse şayet gitmemelidir..
Gitmişse;
Tüm bu yazılanların yalan olduğunu ispatlamış kişidir..
Binlerce "keşke" ile doldurur yüreğimizi...
Gitmişse;
Aslında hiç gelmemiş,hiç gerek olmamış bir rüyadır sevgili..
Gitmişse;
Artık anlamı yoktur kişi ve rüyaların...
Gitmişse;
Koca bir yalancı olduğunu düşündüğünüz;sonra bir gece ağlayarak uyandığınızda geri gelmesi için Allah'a yalvardığınız kişidir..
Gitmişse;
Hüzün ve yalnızlık dolu gecelerinizden bir geceyi,"bu gece senin olsun be adam" diyerek hediye ettiğiniz KİŞİDİR...

Hikayeyi okuduk geçti gitti....:sigara: Şimdi sıra sizde...Size gore Sevgili kimdir...?

sevgili dedigin......kişidir...

apollo2155

New member
bu konulara girmeyelim ama girelim ya sevgili kimdir bence sevgili gercek dünya dısında kendi dünyalarını yaratan kişilerdir sevgilinin bir tanımı yoktur aslında çünkü sevgili kavramı kişiden kişiye göre değişir ama bana göre sevgilim dediğim kişi saf ve temiz olacak hayattan tek isteği mutlu olmak gibi bir isteği olacak ne dersem diyeyim yapacak telefon acıp hakaret ettiğimde bağırdığımda sesi cıkmayacak ölüme göndereceğimi bilse git dediğim zaman gözü kapalı gidecek biri olmalı onuru olmayacak kavga ettiğimizde ağlamayacak içinde kücük bir cocuk olacak biri olmalı ve o çocuğun herzaman orada yasaması gerekliliğine inanıyorum bir insanı sevmem için bunlar yeter benim için ya diyeceksiniz ki kendine köle mi arıyosun hayır diyeceğim bende size o benim için bunları yaptığı zaman bilecek ki bende onun için dağları delmiş olacağım

HTML