Sevgi...........

O~z~G~e

New member
Slm Millet Size Bir Soru Sevgiliniz Sizi Birakti Yalvardiniz Yakardiniz Donmedi Ne Yapardiniz...ama Cok Seviyorsunuz Bunuda Goz Onunde Bulundurun...cevaplarinizi Bekliyorum.....iyi Eglenceler

fergi

New member
şimcik gidiş nedeni yada benim yaptıgım hata warsa o onemlı farklı farklı konular sayabiliriz ayrılış açısından ama aşkta bende fazla gurur iki tarafada acı werir(tabi sewip sewiliyorsan) o yuzden ama beni sewmiyosam kalbime gömer unutmaya çalışırım nese baya yazdım heralde kusura kalmayın artık ama soru gzl di ozge HERKESE İİ FORUMLARR :):D

ﻜεﻜiz

New member
Bir amacı vardır elbette ...
gitmesini sağlayan yanlışlar ...
onu korkutan gelecek :S yinede umudumu yitirmem !!! sonuna kadarda olsa ölüm kapımı çalana kadarda olsa beklerim ....

Gs_HeLL!

New member
benim yaşadığım şey.. baktın dönmüyo ne ararım ne sorarım yokluğumu hissettiririm eğer sana biraz değer verdiyse pişman olup geri döner

GREAT İDEA

Banned
gitti giden bir daha gelirmi ,
bu gönül eskisi gibi severmi
gelene hoşgel
gideni boşver
haydeeeee

takma kafana böyle küçük şeyleri özgecim

ﻜεﻜiz

New member
Gitmesinin sebebini birazda kendinizde arayın derim boş yere kimse gitmez!!! ...
Arkasından elveda demeden yalvarmak yerine biraz düşünüp konuş san derim :S
ya senin sevginden şüphesi vardır...
yada seni gerçekten sevmiyordur...

Cree

Murat
Ne hasta bekler sabahı
Ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan bir günahı
Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
Yokluğunda buldum seni
Bırak vehmimde gölgeni
Gelme artık neye yarar

Bir Süre Yokluğu Acı verir Ama Zaman her Şeyin İlacı dır Sevmiyorsa Unutulur ;)
Örn: Yukarıdaki Şiir Gibi ;)

ﻜεﻜiz

New member
Cree' Alıntı:
Ne hasta bekler sabahı
Ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan bir günahı
Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
Yokluğunda buldum seni
Bırak vehmimde gölgeni
Gelme artık neye yarar

Bir Süre Yokluğu Acı verir Ama Zaman her Şeyin İlacı dır Sevmiyorsa Unutulur ;)
Örn: Yukarıdaki Şiir Gibi ;)
'zaman herşeyin ilacı ' ne kadar doğru ve bir o kadar acı :(
ya seviyor ve buna mecbursa 'bırakmaya' :S

Gs_HeLL!

New member
zaman herşeyin ilacı diyosunuz da zaman şuan da bitebilir...

rampa

New member
zorla güzellik olmaz!bırak gitsin!herkesin kendisine göre bir doğrusu vardır!o da kendi doğrularını yaşıyordur belki!sende kendi doğrularını yaşa derim.

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
biçok kiş igidene eyw demiş ama durum öle deil biçoğu için ;)

benim için tınn bi konu biriyle çıkmak ayrılmak falan yani hepsi başlı başına tınn şuan biraz farklı ama nese bakicaz

ama sevdiğim bi insanın şöle bi sözü vardı belki sana yardımı olur 'Seviorsan peşinden git vursada kahpeliğini yüzüne dövsede tükürsede git peşinden' derdi tmm karar senin =)

ﻜεﻜiz

New member
SıpA' Alıntı:
biçok kiş igidene eyw demiş ama durum öle deil biçoğu için ;)

benim için tınn bi konu biriyle çıkmak ayrılmak falan yani hepsi başlı başına tınn şuan biraz farklı ama nese bakicaz

ama sevdiğim bi insanın şöle bi sözü vardı belki sana yardımı olur 'Seviorsan peşinden git vursada kahpeliğini yüzüne dövsede tükürsede git peşinden' derdi tmm karar senin =)
:goz: çok başarılı bir söz saol

mc_newyork

New member
şu anki sewglimi vebu durumu düşündüm.. %100 eminim peşinden sonuna kadar giderdim..böyle diyorum çünkü gitmiyeceğine de bir o kadar eminim......

bidene

New member
Nasıl yani ?

E gitiyse ve dönmüyorsa ne yapılabilir ki , yalvardın yakardın gelmedi , gırtlağını sıkıp ta gel diyecek halimiz yok sanırım :)

HTML