sevgi hep acımı verir hiç mutlu olan yokmu

pposeidonn

New member
sevgi hep acı mı verir hiçmi mutlu olan yok merak ediyorum kendi görüşünü yaz bakalım sonucu ne lucak

oNuR!

Banned
demekki sevmeyi ve sevilmeyi bilmiosun gamzelii..!
sevgi kadar kutsal bişi yoktur bence sevmeyi bilmekte marifettir ama herşeyi karşı tarafa bırakmak olmaz..!
kısacası AŞK FEDAKARLIK İSTER..!

[me|2wi$]

H & M
bana da acı weriyooooo..istemiyorum artıq sewgi falan..her yerde sölüyorum burda da söliyim.....acı üstüne acı işte güwenmem artıq kimseyee : (

Shoulder

_-_Guns n Roses_-_
sevgi çok güzel bişeydir bendende bi söz gelir aşk gelip geçicidir SEVGİ KALICIDIR...aşık oldum demeyin sevgilinize seni seviyorum diyin...

oNuR!

Banned
sen neden ağlıosun ya sana özel demedimki ben onu. bak üzüldüm şimdi ya gamseee.!!

zuhaha

New member
sevgide acı çekilmezse sevginin kıymeti bilinmez. ama unutmamak gerekir.. acılar gelir veee gider geriye yalnızca sevgi kalır...:(

aSLihaN

New member
pposeidonn' Alıntı:
sevgi hep acı mı verir hiçmi mutlu olan yok merak ediyorum kendi görüşünü yaz bakalım sonucu ne lucak
Ben mutluyum :)
merakın gideriLdimi :p

dogru kisiyi bulduktan sonra ve iliskinin dwm etmesi icin
elinden geleni yaptıgın surece acı cekmezsin..

shany

New member
acı verdigi yonleri de var sevginin..bundaki tek etken fazla seyler beklemek ve kendinden daha cok karsıdakini sevmek..aklında bitirmek olayı onu sadece o oldugu için sevmek insana tasıması zor bir yük veriyor..tasırken mutlu oluyor insan bazen yükü kaldıramayacak kadar yorgun hissediyor ama sevgi noktalanınca acıya razı oluyor..aslında sevmek emek ister yürek ister..kendini bile bilmezken baskasını tanımak istersin kavgalar da bu yuzden cıkmaz mı zaten

oNuR!

Banned
tmm ozaman krdıysam özür dilerim.. :(
bu arada
helal sana aSLihaN güsel sölemişsin valla.!

alperentan

New member
nasıl büyük ayak büyük ayakkabı istediği gibi büyük aşkta büyük sevgiler ister ama acıların en büyüğü ise sessiz olanıdır:(

pposeidonn

New member
aSLihaN' Alıntı:
Ben mutluyum :)
merakın gideriLdimi :p

dogru kisiyi bulduktan sonra ve iliskinin dwm etmesi icin
elinden geleni yaptıgın surece acı cekmezsin..
saoll yaa giderdin valla şifa gibin oldu

ben birysel olarak değil genel olarak sordumdu ama genede mutlu birisi olması güsel

HTML