SeVeN SeVgİyE İnAnAn Bi İnSan SeVdİgİnDeN DaRbE YiYeN BiR İnSaN

Macrapya

New member
~~ŞİİR ~~

sen varya sen sen benım herseyımdın ulan önce bır gırdınkı ıcıme ne sen cıkmasını bıldın ne ben cıkarmasını sensiz olurmu bundan sonra olmaz tabıkı ama olucak olmalı sensızlıgı hayal bıle etmekten korkan ben sımdı sensızlıgı tercıh edıyorum aşkımız henus agactakı acmamıs bir tomurcuk gıbıydı ama bır turlu cıcek acmadı acamadı o tomurcuk acak öyle bır cıcek olucak kı hiç bir zaman solmuyacaktı sapretım bıtanem güzel günleri bekledim güzel günleri bekledim ama gelmediler hatasız yalansız engelsız gunlerı bekledım bekledım o cıcegın acmasını bekledım bekledım o cıcegın korkusuzca acmasını bekledım gelıcektı o cıcegın acmasını bekledım helbet gelıcektı o cıcek askımızla bırlıkte acıp boy gosterecektı bıkmadan usanmadan korkmadan sevıcektım seni ama o cıcek son günes prıltısıyla acıcak ken ama o gun geldıgınde yıkıldım meger ne yalanlar dönmus arkamdan hancer gibi vurdu yalanları arkamdan gelıcektı bıtanem gelıcektı sana kavusacaktım bıticekti içimdeki özlem senı sevıyorum derken ellerımın tıtredıgını görucektın gözlerimin içine bakıp benlıgımı okuyocaktın işte ozaman anlıyacaktı aşkımın şitletini aşkmızı ne guzel ilan edecektik yeri geldi ne güzel agladık karşılıklı aşk bu olsa gerek ağladık bitanem ağladık biz aşkımıza agladık hergün karşımıza cıkan engellere agladık hatalara agladık ama son pişmanlık neye yarar sevmek günahmı bıze sevmek yasakmı bıze senı tanıdıgımdan buyana nelere katlandım ban başka bir erkek oldum gurur vardı öncelerı bende inadıma kımse karşı gelmezdı ama senın her dedıgın mantıklı gelırdı bana ikna olurdum kımsenın sözunu dınlemezken senın sözunden cıkmaz oldum ben elımden gelenı yaptım ef et dedın af ettım af etmez olaydım bu içimdeki şüpeler küşkular içimi yedi bitirdi hanı derler ya ( dal rüsgarı af etsede kırılmıstır bıkere ) nede dogru bır söz işte bu bebegım af etım bunu unutmadım unutamadım dogrular her gece uykumu böldu unutamadım biz severken sevılırken neden böyle oldu hergun yenı bı cıkmaz tazeledi göz yaşlarımı ağladım cok agladım ayırmak ıstedıler ayrılmadık canımızı yaktılar bıtanem pes etmek ne ben kolay kolay pes etmezdım ınandım belkı o gun gelıcektı belkıde cok erken kaptırdım kendımı sana ama sapretmesını bıldım benı sessız sedasız terk etın dedı beklemesını bıldım sabretim sabrimin ödülü sen oldun anlasana tmm ozaman senı sensız yaşlarken şimdiki halımden daha güclüydüm daha mutluydum gidişimin sebebini ögrendım ya ögrenmeseydım keşke hatamı kendımde bılseydım şimdi ise yüzüme vurulan bu dogrular içimi kemiriyor unutamıyorum kendımı yedek bı parca gıbı hıssetmek cok zor cok acıymıs bu yuzden bıtane gücüm kalmadı agactakı tomurcuk acmıyo bitürlü korktu güveni kalmadı aşkımıza susuz güneşsiz hiç bir cicek filizlenemez hele birde ihanete ugrarsa solar gıder ve işte soldu gıtı o tomurcuk dalında soldu gitti ozamanlar senin yoklugunda sözler buyulerdı benı inci tanem dedıgınde ucardım havalarda inanıp kaptırıdım bi cocuk gıbıydı artık her sözunde yalan arıyordum nefret edıyorum o kelımeden o kelımenın saybı ben deyılım cünki af etım ama ama unutamıyorum yaptıgın delı kanlı laga sıgarmıydı bumuydu delı kanlılıgın yazık cok yazık bana gerceklerı anlatıgında helal dedım anlından öpücem dedim ama sence o dogruları ögrenmede gecıkmedımmı bitanem benıde anla banada hak ver ben böyle şeyleri hak edecek bırımıydım kendımı ozamanlarda yedırmedım şimdide yediremiyorum seviyorum evet sevıyorum ama ben yapamadım af et benı senıde daha fazla kırmadan unutmadan bitsin sözüne inanamadıktan sonra sevıyorum neye yarar bitsin bitsin

SeVeN SeVgİyE İnAnAn Bi İnSan SeVdİgİnDeN DaRbE YiYeN BiR İnSaN

HTML