Sevİyor Musunuz?

sherlock_holmes

New member
Aşklardan öyle çok şey bekler hale geldik ki, beklentilerimiz yerine gelmediğinde kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz. Tabii aşkta bitiyor. Ondan sonra gelsin acılar gelsin gözyaşı...

Bir başara bilsek beklentisiz sevmeyi öyle özgür hissedeceğiz ki kendimizi... bir öğrenebilsek aşkımızın başkalarına bağımlı olmadan sadece kendimizin içinde yeşerdiğini... bir anlayabilsek, aşkın başkalarını değil kendimizi mutlu etmek için gerekli olduğunu...

Hiç beklentisiz sevdiniz mi? Yani bugün telefon etmedi demeden, şu an nerede acaba diye kendi kedinizi yemeden, yaş günümü hatırlayacak mı acaba diye bir beklenti içine girmeden... sevdiniz mi hiç?
CEVAPLARINIZI VE TEŞEKKÜRLERİNİZİ BELİYORUM...

Spide®

New member
of ü lennnn offffffffffffff

çakmelo

Banned
bekliyorum dostum....... yaramı deştin.! ve o benden 950km uzakta olsada onu en son göreli 5 ay sesini duymayalı 7 hafta olsada ben onu beklicem neyi bekliyorum biliyormusun okulun bitirip evlilik teklifimi evet yada hayır demesini bekliyorum neden beklediğimide bilmiyorumbu konuda beni eleştirmezseniz beni sevindirirsiniz. offffffffffffff.........

G_hot

New member
harbi benimde yaramı deştin :'( ben öyle bahsettiğin gibi hiç sewmedim ama onun beni arayıp sormasıan geek yok.. ben hep kendi kendimi yedim .. nerde naspıo iyimi.. canı ne istio falan die :(

sahhaf55

New member
ne hasta bekler sabahı
ne taze ölüyü mezar
ne de şeytan bir günahı
seni beklediğim kadar
deyip durdum hep.bir TÜRK bekler,beklediği geldiği zaman da beklentisiz sever

[KooZ]

New member
Çok GüZel Bİ Konu Saolasın
Cewap İse SevDim
Öle SevDim ki Belki onun Hayatında Karşısına Çıkan Erkeklerin Sevgisinden daha fazla sevdim ama Bitti Her şey.....

edit: Eski sevgilim için söledim şimdi daha çok aşığım:D

HTML