Ses Sürücüsü ile İlgili Problemim var S.0.S

uyar11

New member
Borghese adlı arkadaşımız bana bunu sürücüyü verdi.Herşey iyi hoşta ben bunu bir türlü yükleyemedim.
Intel(r) 82801BA/BAM AC'97 Ses Denetleyicisi

sut up'ı kurmaya calısdıgımda bu uyarı cıkıyor.

Bunu sabit başlıkda belirttim fakat kesin cevap alamadım şimdi
bana yardımcı olabilecek birisi var mı acaba??
Şimdiden teşekkürler.

SchakaL

New member
sistemınde kurulu yada senın sısteme uymadıgı konusunda yazı cıkıo

uyar11

New member
Ben bundan önceki sürücüyü kaldırmadan yüklemeye çalışdım acaba bundanü
dolayı mı böyle bir hata alıyorum???

Zeytin

Zeytin&Limon
driver donanımla uyumsuz olabilir.. o problemi yasayabilirsin.. bence bir ona bak sonra format at kur yine olmadı 1. secenegi goz onune tekrar getir..

uyar11

New member
Lamagro' Alıntı:
driver donanımla uyumsuz olabilir.. o problemi yasayabilirsin.. bence bir ona bak sonra format at kur yine olmadı 1. secenegi goz onune tekrar getir..
Ne güzel demişsin format at dıye:)Zaten format atmamak için bu kadar ugrasıyorum.:D Benım ses kartıyla aynı bu sürücü nasıl uyumsuz olabılır ki???
indirdiğim ve yüklemeye çalıştığım bu Intel(r) 82801BA/BAM AC'97 Ses Denetleyicisi
bende yuklu olan donanımda bu

SchakaL

New member
buyuk ıhtımal pc de bı sorun vardır format at sona dene olmassa zaten surum yanlıstır..

SchakaL

New member
daha ne dıyelım sana yaf anlamadım kı ?ne istion ?

uyar11

New member
Ben format atmadan bunu halletmek ıstıyorum.Senın önerilerini herkes yapabilir kusura bakmada bende bılıyorum o kadarını.
ben sorunumu halledecek bır yardım beklıyorum.

SchakaL

New member
ii biliosan cok yardım bekleme burda sana çözum urettık bız daha ne yardımı sana
bu sekılde saten bulamazsın yardım :D:D

uyar11

New member
Tamam saolasın yardımın için.Sanırım buraya soru soran herkese sen çözüm için format at dıyorsun :D

SchakaL

New member
sana yol söledik ama demı ya drıver ı sıl yenıden yukle dedık yada uyumlu deıldır dedık son carede format dedık kı en guzelı 1 saatlık bı temızlık ne var bunda ?:D

cetingitar

New member
uyar11' Alıntı:
Bana bir yardım edebilecek kimse yok mu koskoca Hackhell'de:boks: :boks: :boks:

yani varya hayret edici bir durum yuh diyorum size bu kadar basit birşeye format
at deniliyor

neyse bak arkadaşım dinleme onları sen ilk önce program ekle kaldırdan kaldır driveri

sonra aygıt yöneticisinden de kaldır yeniden başlat
ondan sonra anakartının modeline bak
ör: asus diyelim gir asusun sayfasına yaz modelini (anakartın üzerinde yazar)
indir yükle bu kadar hadi kolay gelsin
biraz emek verin yazık:(

bu arada ac 97 driverlarının hepsi aynı değil olamamasının nedeni bu

fatu

Banned
Gelen mesajda driver bulunamadı, sistemi yeniden başlatıp yeniden kurun diyor..!

çetingitar doğru sölemiş..! Doğru driver'ı yüklediğinden emin olman lasım..!

Ses kartının ne olduğundan emin olman lasım..!

Yapamazsan pm'den msn ver öle halledelim..!

:) Milleti gaza getirme koca hackhell'de yardım edecek adam yokmu falan diye..!

Bafone

New member
Ac97 Ve Realtek Ses Kartları Birbirlerini Tanıyabilir Üzerindeki ChipSetine Bak Sonra Onu Bul Sitede Drivermagic Diye Bir Program Vardı Ona Bak Onunla Ses Kartını Update Yap Ancak Yanlış Tanıtmış İsen hatayı Sürekli Verir Format Ataman Gerekecektir!!!

(Kardesimden Aldım Bu Bilgiyi:))
Fatu Sen Hiç Uyumazmısın ?

haruncagman

New member
arkadaşlarında dediği gibi driverin yanlıştır.yanlış sürüm anlıyacağın driverguide de de bulamassan benle bağlantı kur sana yollıyayım barii.o da olmazsa ses kartın cortladı diecem ama

feTBoy

New member
Dostumm.. forMat fAlan atmana Gerek yokk ßu Kadar aDam var ßurda ßu Kadar adam windowsa ForMat atmadan DriveRLerin nası silinecegini ßilmiosa ßi$ey demiyorumm....
karde$imm.. ÖnceLikLe.. sen aygıt yöneticisindekileri sesle ilgili ne varsa kaldır.. ßunların içinde modemin varsa onu tv kartı varsa onu hepsini Kaldır ondan sonra tekrar dene....
eger hala olmuosa.. windowsta win32 içerisindeki sürücüleri temizle .dll uzantılı olanları.. daha sonra dene..
ßi de eger ses sürücüsünün programı varsa onu yükleyerek denee..

HTML