service pack 2 sorunu rica etsem bi yardım

alekooo

New member
arkadaşlar photoshop indirdim fakat minimum service pack 2 yada vista diyor ne yapmam gerek korsan xp kullanıyorum service pack 2 yi nasıl kuracağım

emakin

New member
arkadaş zaten service pack 2 normal kırık winxplerde var. belki program orijinal windows istiyodur. onuda orji yapmak artık çok kolay :)
eğer service pack 2 yoksada sitede vardır arama butonundan ara...! teşekkürler benden bu kadar..!

alekooo

New member
yüklediğim xp cd sinin sp2 olduğunu söylediler fakat ie7 ve wmp11 gibi bazı programlar yüklenmiyor

crixallis

New member
ilk önce SP kaç onu öğrenmek için bilgisayarıma sağ tıkla genel sekmesinden sistem bölümünce sp kaç orda yazar eğer sp1 ise sitede legal xp diye arat bulursun xpyi orjinal yapma falan yazar neyse programı indir ve kur tüm güncellemleri al o zaman sp2 olacaktır İE7 ve windows media playeri de kurabilirsin.eğer sistemin kararlıysa ghost programını da la kur format atma derdinde kurtulursun her kurumda sisteme en son güncellemeleri almaktanda yada bir an önce sp2 cdsi al çünkü eğer PC seninse elbet işin yine düşecektir.Ama bana sorarsan ghost programı en iyi çözümdür çünkü en son güncellemleri içermez sp 2 ama kullanmadan önce iyi araştırma yap siteden kullnımıyla ilgili bir hata sistemi çökertebilir acemi biri için bir de bu tarafı var ghostun.İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

crixallis

New member
Orjinal olmamasından kaynaklanıyo dostum o derdin onları yüklemekse l"agal xp xp niz orjınal olsun" başlığı altında derdinin dermanı var indir ve kur daha sonra bunları rahatlıkla yüklersin.eğer service pack xp1 ise bu programı kurduktan sonra tüm güncellemeleri alırsın olursan srvice pack 2 değilde 3 işini de halledersin eğer ilk başta iE7 ve media pşlayer 11 yükleyemediiysen eğer gerçekten service pack 1 ise belki bunlarda yüklenmez denemedim.sitemizde service pack2 ve 3 yapmayı anlatıyodu yerini bilmiyorum ama onlar baya uğraştırır ama ya uğraşarak yada kurulum cdsi al derim ben ilerde format atmak zorunda kalırsa bidaha sp2 imiş 3 imiş uğraş ma hatta sistmin kararlıysa imajını al yani ghost programıyla sitede mevcuttur indir kur bak keyfine tabi tüm güncellemeleri aldıktan sonra...

HTML