Senin Bikinin Hangisi....

SAHRANİL

Altın Üye

Mayo veya bikinini sezonun modasina göre degil, vücut sekline göre seç !
Gögüslerin büyükse

Birçok kiz, gögüslerinin büyük olmasini tercih eder ama seninkiler çok rahatsiz edecek boyuttaysa, bu bikini ve mayolari tercih etmelisin:

1- Gögüslerini tam kavrayacak ve sarkik görünmesini engelleyecek balenli üstler, gögüslerini daha derli toplu gösterecektir.

2- Biraz klasik olabilir ama siyah beyaz çizgili mayo, dikkatini gögüslerinden uzaklastiracaktir.

3- Seksi bir görünüm istiyorsan siyah, boyundan baglamali bikini tam sana göre!

Basenlerin çok genisse

Basen ve üst bacaklarin vücudunun üst bölgesine göre çok kalinsa, tercihini düsük bel ve sort tipi bikinilerden yana kullanmalisin;

1- Bu tip, spor kesimli bir modelle dikkati basen bölgesinden uzaklastirabilirsin.

2- Eger kalça kismindaki fazlaliklardan çok sikâyetçiysen ve ayni zamanda selülitin varsa, bu sort tipindeki bikinileri tercih edebilirsin.

3- Eger göbegin yoksa düsük bel bikiniler sana çok yakisacaktir.

Çok kiloluysan

Eger kilon vücudunun geneline yayilmissa ve çok sisman görünüyorsan, tatili kendine zindan etmene hiç gerek yok! Bu bikini ve mayolarla ince ve zarif bir görünüme kavusabilirsin;

1- Vücuduna çok yapismayan, sort-atlet görünümündeki deniz giysileri seni oldugundan daha ince gösterecektir.

2- Üst kismi balenli, alt kismi yüksek bel ve oyuk bikiniler dikkati kilolarindan uzaklastiracaktir.

3- Klasik kesim, siyah bir mayo kilolular için her zaman can simididir. Eger bu yaz gönlünce tatil yapmak istiyorsan, mutlaka bu tarz bir mayo almalisin.

Omuzlarin çok darsa

Boyundan bagli ve straplez bikinilerle omuzlarini oldugundan daha genis gösterebilirsin.

1- Yüzücü mayolari her zaman vücut kusurlarini kamufle etmeleriyle bilinir. Bu tarz bir mayoyla, hem sportif, hem de sik bir görüntü yakalayabilirsin.

2- Boyundan bagli bikiniler, dikkati omuzlarindan gögüslerine kaydiracagindan çok isine yarar.

3- Biraz dikkat istemekle birlikte straplez bikiniler, vücudundaki dengesizligi kamufle etmeye yeter.

Omuzlarin çok genisse

Aslinda bu bir güzellik kusuru sayilmaz ama yine de rahatsiz oluyorsan, bu tarz bikini ve mayolari deneyebilirsin.

1-Ince ve tam omuz hizasina denk gelen askilar omuzlarini oldugundan daha dar gösterecektir.

2-Koyu zemin üzerindeki büyük desenli mayolar, dikkati omuz bölgesinden uzaklastiracaktir.

3-Gögüs kismi balenli ve ince askili bikiniler de omuzlarini daha biçimli gösterebilir.

Belin kalinsa

Eger belin çok kalinsa, iki renkli, bel kismini seritlerle bölen modeller sana çok yakisacak.

1- Yanlardan oyuk ve farkli renkli mayolar, belini oldugundan çok daha ince ve biçimli gösterecektir.

2- Düsük bel ve seritli bikiniler, dikkati belinden uzaklastir ve daha ince bir görünüme kavusmani saglar.

3- Belini ortadan ikiye bölmüs izlenimi veren kalin seritli bikiniler de çok isine yarayacaktir.

Madness

Banned
İçindeki güzel olunca bikininin pekte önemli olmayacağını düşünüyorum. Bikini bikinidir. :sigara:

Leke

Altın Üye
Ben giymiyorum , giyenlerle ilgileniyorum .
:D

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
ee bana göre bikini yok :vur

HTML