Seni seviyorum

apron

New member
konser çıkışında elime; biletinin üzerine adını, numarasını ve
ömrüm boyunca bu şarkıyı seninle söylemek istiyorum diye bir not yazmasını...

Aynı ofiste çalıştık demeyi isterdim.
O kadar çok zaman geçiriyorduk ki beraber. Bir noktadan sonra arkadaşlık aşka dönüştü.
Nedense tüm yemeklerden yada şirket organizasyonlarından dönüşte beni eve o bırakıyordu...

Çocukluk aşkımdı demek isterdim. Gözümü açtım onu gördüm. Bir daha da kapatmak istemedim...

Bunların hiçbiri olmadı elbet. Biz en uzağı bile yakın edebilecek bir kurs aslında yeni bir başlangıç olan işi sayesinde tanıştık onunla.
Gözgöze gelmemizden çok çok zaman önce msn de yazdıklarımız buluştu, sonra seslerimiz çok çok sonra gözlerimiz.
İİlk kez elimi tuttuğunda dünya durdu sandım. O an bizi izleyen onlarca gözün ne çok sevdiğimi ve ne çok sevdiğini bildiğini,
dünya yüzünde birbirine bu kadar çok aşık iki insanı görebildikleri için dünyanın en şanslı insanları olduklarını düşündüm.

Onunla yaşlanmayı diledim tanrıdan.
Ama öncesinde uzun bir ömür sürmeyi. Evin sevdiği köşesinde kitabını okurken kahve getirebilmeyi,
gecenin en dip saatlerinden birinde susadığımda uykunun en tatlı yerindeyken aşkım suu diyebilmek istedim.

3 ay kadar süren bir maratonundan sonra.
Onu görmeden de söyleyebildiğim sevgi sözcüklerimi 23 ağustos 2006 tarihinde gözlerinin içine bakarak söylemeyi beceremediğim için mesajla söylemeyi başardım.

Tanrım onunla uyuyacağım, onunla uyanacağım, onunla susacağım, onunla yaşayacağım güzel bir ömür ver.bana

Seni seviyorum

alıntıdır

HTML