Seni ; Sen Olduğun İçin Sevecek Kız Varmıdır ? CEVAPLARINIZI BEKLİYECEĞİM...!!!

aytan70

New member
[/URL][/IMG]
Seni Sen Olduğun İçin Sevecek Kız Varmıdır ? :boks:
DERTLEŞMEK VE BU YÖNLÜ YARASI OLAN ARKADAŞLARIN YAZMASINI RİCA EDERİM .
YARASI OLMAYANLARDA YAZARSA SEVİNİRİM ....!!! :boks:

iSpiK

Kadim Dost
vardır da bu erkekler ıcınde gecerLidir hEralde.. bana rastladımı hımm hatırlamıoRum :D

T@nyukuk

New member
Nerde... bu kızları anlamak zor.
Ben ben olmaya devam edeceğilim hiç kusara bakmasınlar.

CHI€F

Kalpsiz
var kardeş var ama hayatında karşına bir kere çıkacak onuda mutlaka sen kaybedeksin die düşünüorum genelde öle oluo çünkü insan güle koşarken ezdii papatyaların farkına varmıo

LEV

New member
selam, iletişim fakültesinde okuyorum geçen yıl sosyal psikoloji dersinde hocanın söylediği ve aklımda kalan tek şey şu oldu: erkeklerin kadınlarda aradıkları şey güzellik kadınların ise erkeklerde aradığı: güç, statü ve para.

shany

New member
erkek için koluna taktıgı kadın guzel olsa yeter
kadın da ise koluna girdiğin adam ne kadar zengin karizması ne bunlar önemli gibi gelio aslında...
bakıslar bu yonde genelde ancak bi insan mutlulugu parayla veya kıskanc bakısla buluosa o yasamasın daha ii bence..beni ben oldugum insanı buldum beni herturlu kabul edio ama ben garanti deyip de bos bi hayat verirsem saçma olur...ege kalp biri için atıosa ve atana da degiosa hersey yalan su dünyada..seni sen oldugun için seven biriden de kasıt son yazdıgın cumlede:clap:

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Ben öyle olduğumu idda edebilirim çünkü ben karşımdaki insanı asla değiştirmeye çalışmam çünkü herkesin kendi kişiliği ve karakteri var ben sevdiğimi olduğu gibi her haliyle seviyorumm.Önemli olanda bu zaten..

iSpiK

Kadim Dost
güc statü ve para hımm ii sölemis hocan :lol:

comand

New member
Güzel kardeşim seni sen olduğun için sevmezse merak etme ne istiyorsa elde ettiği zaman sana tekmeyi basar işte ozamana kalmadan gerekli önlemleri alıp senimi başka birşeyimi istiyor anlaman için bir kaç testden geçir ve neticeyi kendi gözlerinle gördükten sonra kararını ver kısacası işini sağlam yap :)

stefan

New member
ArkadaŞlar Herkes İyİ Ve GÜzel YazmiŞta Olayi Ve Soruyu Farkli DÜŞÜnÜrsek Ne Olur:1=)erkekler Kadinlari Aldatiyor
2=)kadinlar Erkeklerİ Aldatiyor
3=)tÜm Cİnsler Bİr Bİrİnİ Aldatiyor(İstİsnalar HarİÇ Herkes)yanİ Anlayin
5=)yahu Bu Kadar İnsan Aldatmaya NİÇİn Bu Kadar MeĞİllİ?
6=)İnsanin DoĞasida Nefsİ Duygular Var Tatmİn Olmuyor Falan Fİlan UÇkurunu Zaptedemİyor KardeŞİm Elemanlar
7=)"karŞindakİnİ OlduĞu Gİbİ Kabul Etmese Onunla Nasil Bİr Bİrlİktelİk SÖz Konusu Olabİlİrkİ GerÇek Anlamda
8=)İnsan DeĞİŞken Etrafindakİ Olaylara GÖre DeĞİŞİk Hal Ve DavraniŞlar GÖsteren Bİr Varliktir.onun İÇİn Herkes OlduĞu Gİbİ KalamayacaĞi Gİbİ İstek Ve Arzularini Gem Vurmasini BİlmedİĞİ MÜddetÇe Her Zaman Kaybeden Ve Aldanan Kendİsİ Olur..

Amacim Olmak İstedİĞİm Gİbİ Olmak DeĞİl:eek:lduĞum Gİbİ Kalmak.....
Saygi Ve Sevgİyle

dumani

New member
var tabi ki niye olmasın
ama bir ilişkide her iki taraf da birbirlerini değiştirme çabası içerisine girerler.
yani diyeceğim şu ki; ister kız olsun ister erkek, işin içine aşk girdiği zaman reform çalışmalarına istemeden de olsa başlar :D

goethe33

New member
YOKTUR. Çünkü bir süre sonra bayanlar çevrelerinde gördükleri ilişkilerden kopya çekmeye başlayacaklar....
Neymiş A karısına şöyle yardım etmiş. yok B karısının şu dediğini yapmış vs vs. bunlar bir bayanın temel içgüdüsüdür. Nasıl değiştirebileceksiniz ki !

Kadınların en büyük zaaflarından hatalarından birisi de değiştiremeyecekleri şeyleri kabul ettikten sonra, onları değiştirmeye çalışmalarıdır...

HTML