...:::sen Ve Hayat:::...

maybe_

New member
SEN VE HAYAT :(

Hayata gözlerinden tutundum; Sıcacık, bal köpüğü gözlerinden sarıldım umuda. En çaresiz anlarımda çarem oldun, umudum oldun umutsuzluğumda, mutluluğum oldun. Ben bu şehri varlığınla kutsandığı için sevdim. Yalnızlığımdın gittiğinde, geldiğinde bayramlarımdın, kaybolduğunu sandığım... Her şeydin anla işte! Öyle birikmiştin ki içimde her şeyden daha öteydin, her şeyden daha fazla. Öyle ki kimse seni benden alamaz sanırdım. Kimsenin gücü yetmezdi aşkıma... Hayata gözlerinden tutunmuştum... Ve bir gün gözlerinden silindim nasıl oldu bilmeden. Sen ve hayat önce uzaklaştınız, sonra yok oldunuz.
Tıpkı gözlerinden silinen zavallı ben gibi!...

maybe_

New member
Ölesİye Yalnizliklar

:(
Ölesiye yaşadığım yalnızlıklarda sevdim seni... Biliyorum ayrıydı yollarımız, aynı çarparken yürekler. Uzaktın hiç olmadığın kadar! Başka bir alemden geldin girdin dünyama, birbirine yazıldı kaderimiz. Çok sevdim ve çok acı çektim bu aşk için. Yalnızlığım kadar derindi yaram ve acım kadar büyüktü aşkım. İnce bir sızıydın yüreğimde hiçbir ilacın kar etmediği... Ne zordu Allah’ım sensizlik, ölüm gibi karanlık ve soğuktu. Tüm ışıkları yakardım, tüm yorganlarla örterdim bedenimi, bana mısın demezdi. Terk etmezdi odamı sensizliğin karanlığı, sensizliğin soğuğu... O gecelerin hüzün kokusunu şimdi hala duyuyorum yüreğimde. Döneceksin diye bekledikçe tükenmişim ben meğer. Şimdi nerdesin bilmiyorum. Ben hala aynı yalnızlıklarda yaşıyorum ve ölesiye yaşadığım yalnızlıklarda seviyorum seni!...
(flood değildir:( )

pasaklı

New member
Ben hala aynı yalnızlıklarda yaşıyorum ve ölesiye yaşadığım yalnızlıklarda seviyorum seni!...

offfff offffff

maybe_

New member
Sen Bİr UÇurumsun

Sen bir uçurumsun;

Beni çağırma sakın sonu olmayan yollarına. Sana tutunamam... Ne kadar aç olsam da aşkına, sarılamam sımsıkı. Bilirim

yetmez sadece sevmek. Acıysa bedeli öderim ama tutunamam sana... Sakın bekleme beni! Savrulurum ayazlarda. Bir uçurumdan başka bir uçuruma düşer gölgem. Ve gözlerimden kan damlar gecelerime. Sensizlikse bedeli öderim ama dönemem senin şehrine. Bir acıdan bir acıya soyunur ruhum! Gücümün bittiği yerde yenilirim ama; sen uçurumsun...

tutunamam yeniden!... :(

maybe_

New member
Hep BÖylemİ YaŞanir Ayriliklar

:(
Hep böyle mi yaşanır ayrılıklar; Beklerken o dönülmez yollara karışan sevgiliyi, hep tükenir mi seven. Aynalarda solarken gülüşler hep mi teslim olursun yalnızlığa... Nereye kadar tahammül edilir hasretin acımasızlığına. Giden vefasız hiç mi düşünmez ardında kalanları. Hiç mi özlemez, aramaz, sormaz... Böyle uzarken geceler nasıl da eskiyor umutlarımız bir bir... Nasıl da siliniyor gözlerimizden... Üstümüze basa basa giderken tüm sevdiklerimiz nasıl da hiç bir şey yapamadan gidenleri uğurluyoruz içimiz parçalanarak... Biz sevdaları eksik yaşarken sevdalar ayrılıkla tamamlanırmış meğer. Biz hep yalnızmışız. Hep yanlışmış güvendiğimiz doğrular. Umutlarımız hep umutsuzca yaşanan sevdalarda unutulmuş. Hep korkularımıza yenilmişiz. Hep yenmiş zaman bizi. Yüreğimiz sevda sanarak yalnızlığı kucaklamış kaygısızca. Hep böyle yaşanırmış ayrılıklar... Geceler uzar, beklenen hiç dönmezmiş... Aynalarda kaybolurken gülüşler, teslim olurmuş yürekler ayrılık diye ÖLÜM’ e!... :(

maybe_

New member
Bİlseydİn

Bilseydin gelirdin; Seni nasıl sevdiğimi, yüreğimin senin için nasıl çırpındığını ve aşkın yüceliğini bilseydin gelirdin mutlaka. Her günün senin bahar yüzünü bir defacık görebilmek için nasıl ümitle başladığını ve her sensiz günün ardından yüreğimin hasretine, umarsızlığına nasıl isyan ettiğini bilseydin gelirdin bilirim. Yazık ki hiç bilmedin ve hiç gelmedin... Oysa ben hep seni bekledim. Hem de gelmeyeceğini bile bile. Sen bambaşka bir dünyaya aittin ve benim senin dünyanda hiçbir zaman yerim olmayacaktı biliyordum. Yine de bekledim seni. Bir kere aşkınla büyülenmiştim ve imkansız olduğunu bile bile bekledim. Sende bilseydin sever miydin? Sevmesen bile sevgimi bilseydin keşke... Bilseydin ve bir kere gülseydin yüzüme yeterdi bana inan!... :( :(

HTML