Sen olmalıydın şimdi yanımda...^^

Gs_HeLL!

New member
Bana seni hatırlatır her şarkı...Umutsuzluğun kollarında her akşam seni düşünüyorum... Sen, sadece sen dilimdeki tek hece, acı ve sensizliğin korkusu var buralarda... Yasaklar duvarlar senin yokluğunda... Sendin umudum tek yolum... Şimdi sensiz anlamıyor geceler beni... Denizsiz rıhtımlar gibiyim, dalgalı denizlerde çırpınıyor yüreğim... Ayrılık değil bu vedasız gidişin... Çaresizlik ! Yokluğunda öldü tüm umutlar... Anılar var yüreğimde senden yadigar... Her gece aynı hüzünle arıyorum seni şiirlerimde...

Hep diyorum sen olmalıydın şimdi yanımda... Bunların hepsi boş ümitler belki... Seni haketmeyecek kadar günahkar mıydım yoksa ? Yine sensiz başlayan bir gün daha.. Dayanmak çok zor yokluğuna... Sensiz ben nasıl yaşıyorum sanıyorsun ? Yüzüne bakamamanın, adını söyleyememenin verdiği acı, tarifsiz... Yüreğimin her gece hıçkırıklarla dolu avuntuları, sensiz geçen zamanları, anlamsız...

Bir gece yarısı aklına gelirsem.. Seninde beni düşündüğünün düşüncesi sararsa içini... Ne olur geç kalma... Ben bekleyeceğim seni her koşulda... Umudum yarınlarda... Deli yağmurlar gibi yağ sevgine susayan topraklarıma...
Bir güneş gibi doğ karanlığıma!

Sönmüş bir yıldız olsaydım..
Yine karanlıkta beni arar mıydın ?
Eğer isteseydin...
İmkansızları ''olur'' yapardın...
Yalnızlık değil ki, ruhuma bıçak gibi saplanan...
Ayrılık ki hepsinden beter olan...
Ne olur beni de al yanına...
Kurtar yokluğundan...

aLıNTıDıR..

karizma_5

karizmatik
emeğine sağlık kardeşim

Sönmüş bir yıldız olsaydım..
Yine karanlıkta beni arar mıydın ?
Eğer isteseydin...
İmkansızları ''olur'' yapardın...
Yalnızlık değil ki, ruhuma bıçak gibi saplanan...
Ayrılık ki hepsinden beter olan...
Kurtar yokluğundan...

bu bölüm çok güzel
paylaşımlarının devamını beklerim
saygılarımla

DUR YOLCU!

New member
Kurtar yokluğundan...

çok güsel yazanın yüreğine seninde emeğine sağlık saol ...!

HTML