SEN hiç SEWDİN mi............??? he...

kablo

New member
SEN hiç SEWDİN mi............??? he...

hiç sewdiniz mi? siz böyle warya yok tamam onun için ölürüm dediniz mi??
ben sewdim sewildim harbiden okadar çokki anlatamam hemde çok sewiyorum Aşığım lann ötesi mi war ama ayrıldım oda ben sewiyor biliyorum beni istiyor biliyorum
Ama isteseydi gerçekten isteseydi biraz kurallarına göre oynardı diyorum hiç kurallarına göre oynamadı aşkta kural olmaz ama bana yalnış yaptı bee

yok onu bunu bilmem sewmeyeceksin en güzeli o sewmeyemeyeceksin sonra üzülüyorsun

ben aşık olunca çok pis aşık oluyorum yemeden içmeden kesiliyorum ne dese onu yapıyorum mantığım uçuyor hep onu düşünüyorum başka hiç bişiyle uğraşmıyorum

ben yalnız iyiyim yaa...

infatuate

İstirahatte
Bende bunu anlamıorum "ben onu sewiorum o beni sewio ama ayrıyız " nası yaa :saskin

askin84

New member
kardeş bence yanlışını tamir eder belki o zaman tekrar devam eder sıkma canını bence...

lazzuri53

"LazigoL"
infatuate' Alıntı:
Bende bunu anlamıorum "ben onu sewiorum o beni sewio ama ayrıyız " nası yaa :saskin
buna neden oLarak da ben bu bayan miLLetinin sewdiği,değer verdiği kişiyi neden üzdüğünü anLamıyorum:hhuzgun

kader arkadaşım kabLo;
böLe giderse yakında ben ayrıLacam (O'nun istediği de o zaten)
pff fazLadan uyku hapı oLan var mı?
başka türLü uyku yok gözLerimize..

BuzADA

New member
walla allah yardımcınız olsn ne dıım sewmek ıı bısı aslında ama sewılınce
bana kalsa karsı taraf ın ılgısı bıtmıs gıbı gelıo KABLO!!!

kablo

New member
yok uyku hapı fayda etmiyo bu sefer rüyama giriyo yok abi yok ayrıl demiyorum ama zor bee

anlamıyorum ben hiç bi zaman anlayamıcam neden gereksiz şeylerle uğraşılsın sadece yapılan fedakarlıklara bakılsa yetmez mi ??

İlla ölmek mi lazım ölünce ne olcak....

HTML