Seksi Bir Kadin Ya Da Fotoğrafini Gören Erkeğin Akli Duruyor

crazyquake

.::®crazy™::.

Bunu biz değil, Leuven Üniversitesi uzmanları söylüyor: Seksi bir kadını ya da fotoğrafını gören erkeğin karar verme mekanizması alt üst oluyor.

Seks fikri erkekleri şaşırtıyor

Belçika'da bulunan Leuven Üniversitesi profesörleri tarafından yapılan araştırmaya göre cinsellik hormonu testosteronun yükselmesi erkeğin karar verme mekanizmasını altüst ediyor. 18-28 yaşları arasındaki 44 erkek öğrenci üzerinde yapılan araştırmada bir grup öğrenciye konusu finans olan bir oyunun öncesinde iç çamaşırlı kadın fotoğrafları gösterildi. Bu grubun diğerlerine oranla oyunda başarısız oldukları ve doğru karar vermekte zorlandıkları gözlendi. Erkeklerdeki bu tepkilerin kadınlarda görülmediği belirtildi.

ALINTIDIR

Haklılarmı acaba :D

aLeMCi__

New member
abi benece saçma ben üni öğrencisiyim sınav önceleri yüzlerce sexy kız görüyorum ve bunlar ben de daha dopink etkisi yapıyor ama başkasını bilmem avrupalı godoşların aklı başından gidebilir ama bizim daha yerine gelir... zuhahahah :)

gizemli_rock

New member
biraz da sahip olduun deerlerle alakalı
bi belçikalıyla bi türkü aynı kefeye koyamayız
ortak insani özellikleri olabilir ama bunun gibi deil

εگмεя

Fuzuli Üye
yükselmesi erkeğin karar verme mekanizmasını altüst ediyor.
kendinizi ne güzelda anLatıosunuz varyaaa diycek kelimem yok size 1 numarasınız:D

samaras

New member
bencede haklılar ortamda güzel bir kadın varsa kisi eblek eblek gülümsemeye baslıyor espriler yapıyor ve hemenkendini ele veriyor elinde olmadan tabi.

The Squealer

Special Effects expert
bu yeni keşfedilmiş bişey değilki hemn bilimsel açıdan inceliolar ne gerek var bukadar gereksiz şeyler için daha önemli konular varkan bilimde

vasya

New member
valla ben karar veriyorum
atlaaaaa:D

HTML