Sekiz askerimiz ellerinde; İsrail olsa ne yapardı?

Sekiz askerimiz ellerinde; İsrail olsa ne yapardı?

• Diplomasi yapar ABD ile görüşürdü

Kullanılan: 10 8.9%
  • Kuzey Irak'ı bombalardı

Kullanılan: 32 28.6%
  • Özel tim gönderip, bir kurtarma harekatı yapardı

Kullanılan: 16 14.3%
  • Büyük bir kara harekatı başlatırdı

Kullanılan: 54 48.2%

• Kullanılan toplam oy
    112

muzo192

New member
Hakkari-Dağlıca'daki hain saldırıda 12 Mehmetçik'in şehit edilip, 8'inin de kaçırılması Türkiye'nin sabrını taşırdı. Ülke sokaklara dökülüp, "artık yeter; birşeyler yapılsın" sesini gür bir şekilde duyurdu. Tezkeresi elinde hükümet, "gereken neyse yapılacak" diyor. F-16'lar PKK kamplarını bombaladı, bordo bereliler K.Irak'ta operasyon yapıyor. Ancak bu yapılanlar yükselen öfkeyi dindirmiyor.

Sizlerden günlerdir İsrail'e yönelik hatırlatma mesajları geliyor. Biz de bu mesajları derleyip şu soruyu sorduk:

"Bu tür bir durumla İsrail karşılaşsa, ne yapardı?"
Oyunu kullan ankete katıl, yorumunu yaz senin de sözün olsun.

Gєηco

Altın Üye
isRaiL oLsaydı yüzLerce suçsuz bebeK,Kadın demeden insanLarı katLederdi..
Türkiyeyi BenzeteceK başka üLkeLer buLun..onLar devede kulak olamaz..

Terrible T

New member
Tabi ki basardı hemen ırakı.Filistine öyle yapmadılarmı şerefsizler.Bizimkiler daha onun bunun sözünü bekliyorlar.

ChilekesH

Aerospace Engineer
Gєηco;2242809' Alıntı:
Dünyanın en adi milletiyle karşılastırıyorsunuz...1 askeri rehin alındı diye yaptıkları ortada..lübnana filistin e kadın cocuk demeden nasıl saldırdıklarını gördük...

portiexc

New member
israil ne yapar bilmem ama benim bildiğim Türk askeri teslim olmazdı,
bana askerde her zaman kendim için bir mermi saklamam öğretildi, biz böyle yemin ettik, bölük 50 kişiymiş, 42 şanlı şerefli askerlerimiz canını ortaya koyarak savaşırken, bu sekiz kişi nasıl teslim olmuşlar!!!

tugyanedo

New member
haklısın

Gєηco;2242809' Alıntı:
sana katılıyorum arkadaş :clap

XareoN

New member
Çok adi bir millet olduğuna tamam ama çoktan geri almışlardı heralde askerlerini. Alamadılarsada kat kat
ödetirlerdi heralde bunun hesabını. Bencede böyle olmalı.

VolkaN

Altın Üye
onlardan hersey beklenır yaw sallayın adi serefsiz herifler

RuTH

Altın Üye
adamLar 2 asker için Lübnanınanasını beLLedi
8 asker oLsaydı herhaLde Lübnan diye bir üLke kaLmazdı haritada......

SickDreTh

Altın Üye
muhım olan ısraılın ne yapacagı yada yapması gerektıgı degıl Türk Silahlı Kuvvetlerının ne yapacagıdır...

emireri

New member
kuzey ırağı bombalardı taşüstünde taş kalmayıncaya kadar... kadın-erkek, yaşlı-çocuk ayırmadan hepsinin gebermesini sağlardı... yani hakettiklerini yapardı, araplara hakettiğini yaptığı gibi...

ELESVİAR

New member
İsrail, önce havadan vurur, sonrada karadan harekat başlatırdı. Esirlerini kurtarırdı. Eğer esirlerinden bir tanesi öldürülürse 10 tane masum katlederdi, keyfi olarak, o bölge halkına kan kustururdu. Ve en son olarak abd ile diplomasi başlatıp, avrupa'danda sadece ingiltereyi muhatap alır, görünüşte Dünya'dan özür dilerdi. herkes rahatlar israil girdiği yerden çıkacak diye mutlu olurlardı.

alp95

New member
benii israilin ne yapacağı ilgilendimiyor

ama Türkiye özel harekat timiyle gidip kurtarmalı

mtnmerlin

New member
israil sadece askerleri için değil her fırsatta filistine kan kusturacaktır çünkü ben bir ara merak edip tevrata bakmıştım bazı kısımları hatalı olabilir ama yaklaşık olarak şunlar yazıyordu "tüm filistin halkını aslanların parçaladığı gibi parçalıyacam yaşlısından bebeğine ere varmamış kızından yaşlı kadınına atında n devesine kadar ölülerinin üstünde akbabalar uçacak leşlerden heryer kokacak " gibi devam ediyordu

HTML