Sehİt Babasinin İsyani

mtt

New member
KAYNAK:http://www.turkdirilisi.org/haber_detay.asp?id=704
VİDİODA VAR

"Bunlar devleti, milleti, toprağı yok etmek istiyorlar. Bizlerin evlatları gidip orada karda, yağmurda çarpışıyor. Oysa bunlar İstanbul'un göbeğinde maske takıp, terör örgütünün bayraklarını açıyorlar. Bizi yöneten kişiler zabıtaya, jandarmaya, polise yetki vermemiş. Yakalıyorlar, affediyorlar. 1970'ten beri bu millet bunun acısını çekiyor"

Tunceli'de teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Ahmet Güngör'ün Mersin'in Tarsus ilçesine bağlı Emirler köyünde yaşayan ailesi yasa boğuldu.

Uzman Çavuş Ahmet Güngör'ün (35), Tunceli'nin Hozat ilçesi kırsalında sürdürülen operasyonlar sırasında şehit olduğu haberi, Tarsus'u yasa boğdu. Evli ve 2 çocuk babası Güngör'ün Emirler köyündeki baba evi, haberin duyulmasıyla ziyaretçi akınına uğradı.

Acı haberle yıkılan baba Mehmet (72) ve anne Şükran Güngör (68), oğullarıyla 1 gün önce görüştüklerini, oğullarının mayıs ayında izne geleceğini söylediğini belirtti.

ŞEHİT DÜŞEN UZMAN Bölücü terör örgütü PKK'ya lanet yağdıran baba Mehmet Güngör, "Bunlar devleti, milleti, toprağı yok etmek istiyorlar. Bizlerin evlatları gidip orada karda, yağmurda çarpışıyor.

Oysa bunlar İstanbul'un göbeğinde maske takıp, terör örgütünün bayraklarını açıyorlar. Bizi yöneten kişiler zabıtaya, jandarmaya, polise yetki vermemiş. Yakalıyorlar, affediyorlar. 1970'ten beri bu millet bunun acısını çekiyor" dedi.

Anne Şükran Güngör ise, "2 yavrunu kimlere bırakıp gittin Ahmet'im? Eşini yetim bıraktın. Allah'ım benim de canım al. Ben bu acıya dayanamam" diye ağıt yaktı.

Elazığ'da görevli olduğu ve Tunceli'ye operasyon için gönderildiği belirtilen Şehit Uzman Çavuş Ahmet Güngör'ün, Şerife Güngör ile evli olduğu, Yasin (11) ve Esra (7) adında 2 çocuğu bulunduğu öğrenildi.

Bu akşam Tarsus'a ulaşması beklenen cenaze, yarın düzenlenecek törenle toprağa verilecek.

HTML