Seçmece Fıkralar.........

zorby

Banned
bir adam 15 yıldır

tutuklu bulunduğu hapishaneden kaçar.para ve silah bulmak için bir eve girer.
içerde geniş bir yatakta bir çifti yakalar.adama yataktan kalkmasını emreder ve onu bir sandalyeye
bağlar.adamın karısını yatağa bağlarken üstüne çıkar,boynunu öper, sonra kalkar ve banyoya gider.
o ordayken adam karısına şöyle fısıldar;
''dinle, bu adam bir kaçak.
şu kıyafetlere baksana.büyük ihtimalle hapishanede çok fazla zaman geçirdi ve yıllardır hiçbir kadın görmedi.
boynunu nasıl öptüğünü gördüm. eğer seninle seks yapmak isterse sakın karşı koyma yada şikayet etme...
sana ne derse onu yap.o sana ne yaparsa yapsın onu mutlu et çünkü bu adam kesinlikle çok tehlikeli.
eğer kızarsa ikimizi de öldürür.
güçlü ol,tatlım
seni seviyorum.''.
karısı cevap verir: '' o benim boynumu öpmüyordu,kulağıma fısıldıyordu.
bana gay olduğunu, seni çok tatlı bulduğunu ve hiç vazelin olup olmadığını sordu.
ben de banyoda olduğunu söyledim.
güçlü ol tatlım.
ben de seni seviyorum. ''

-------------------

gardiyan iki mahkumun yanına gelir ve sorar;
- benden önümüzdeki on yıl için isteyebileceğiniz birer dilek hakkınız var şimdi
söyleyin bakalım beni birdaha on sene sonra anca görüceksiniz.
ilk mahkum on yıl boyunca ona yetecek kadar kitap ister, okumayı çok sevmektedir ve
çuvallar dolusu kitap sahibi olur. diğer mahkumda sigara tiryakisidir ve on yıl boyunca içebileceği kadar sigara ister.
o da çuvallar dolusu sigaranın sahibi olur. yıllar gecer ve on yılın sonunda gardiyan ilk mahkuma diğer
on yıl için ne istediğini sorar. mahkum kitapları çok beğendiğini ve gene kitap istediğini söyler.
gardiyan diğer mahkuma da sorar
- senin diğer on yıl için isteğin nedir?
mahkum saçı başı yolmuş, kötü bir halde bağırır;
- çakmaaaaaaak...

--------------------

fıkra bu yaa temel ile dursun vahşi batıdadırlarr.... aylak aylak gezerlerken klasik bir western afişi görürler..
afişte her kızılderili başına 1000 dolar şeklinde bir fiyat biçilmiştir..
dursun ile temel iki kızılderili görürler ve bunlardan birini haklarlar diğer kızılderili ise kaçmıştır..
paralarını alıp yiyip içtikten sonra, bir köprü altında sızıp kalırlar.
kaçmış olan kızılderili tüm kabileye haber vermiştir. yüzlerce kızılderili köprü altında
sızıp kalmış olan temel ve dursunun başında toplanırlar. temel hafiften gözlerini açar ve omzuyla dursunu dürterek ;
kalk ula kalk şimdi paranun a... koydik der.

-----------
temel le dursun bi adada kaybolurlar..bir yol ayrımına geldiklerinde temel soldan dursun sagdan gitmekte ısrar
ederler sonunda temel soldan dursun sagdan gider..temel az ilerde bi ev görür ve kapısını calar karsısına cıplak bi kız cıkar..
temel kıza sorar ben tanrı misafiriyim beni içeri alırmısınız .kız babama sorim der ve babasını cagırır adamda cıplaktır
temel derdini anlattıktan sonra adam bş sartla eve alacagını söler eger kendileri gibi cıplak durursa onu kabul
edeceklerini söyler..
temel de bu sartı kabul eder ve cıplak vaziyette eve girer..yemek saati geldiginde masaya otururlar ve
cıplak bayanları gören temel in dalgası masaya vurmaya baslar..adam kızına temel amcanın suyunu
boşalt da gel der ve temel kızla beraber odada işi bitirirler aksam yemeginde temel in dalga tekrar masaya vurur ..
adam bu sefer karısına temel in suyunu boşaltmasını söler ve temel kadınla odada işi bitirir..
bi kac gün sonra temel den ses cıkmaz ve adam ogluna mike oglum temel amcana su doldur da gel der ve mike
temel i odada götürür..

ertesi gün temel evden ayrılır kasabayı bulur..kasabanın kahvesinde dursun ve kasaba sakinleri vardır..
dursun temel e der nerdeydin ? temel de haçem bi ev gördüm evin sahibinin kızın karısını zuktum der ve
kahvedekıler hep bır agızdan mike da ordamıydı der...

------------------

HTML