scrool bugu

Spi0n

Altın Üye
Merhaba arkadaslar tamamen bana ait olan bu bugı bulalı 3 saat bile olmadı hemen paylaşmak istedim. Amacımız 1 scrollu defalarca kullanabilmek(buf, ac, atack, dex,vs....)
Öncelikle 2 kişi olalım birisi A diğeri B. Bugı yapacak kişi A scroll veya scrollar onda. Önce scrolları skill bara yerleştiriyorsunuz.
Sonra B ye trade atıyorsunuz B tradei hemen kabul etmiyor bekliyor. A 3e kadar sayıyor 1, 2, 3 ve aynı anda B tradei kabul ediyor A ise mouse ile kullanacağı scrollu tıklıyor (Mouse ile tıklamamızın sebebi trade attıktan sonra klavye devre dışı kalıyor sadece skilli mouse ile tıklatabiliyoruz) Trade penceresi acıldı. 2 tarafta birşey yapmadan boş tradei ok yapıyor.Hepsi bu artık scroll sayınız azalmadı ve scroll kullanmıs oldunuz. Scrollar bugda kalmıyor. Defalarca kullanabilirsiniz. Yalnız dikkat edeceğiniz 2 nokta var

1- Skill çubuğundaki scrollu mouse ile tıklamak
2- A scrolla B tradei kabull ettikten 1 sn kadar sonra tıklamalı (malum sc boşa gitmesin)

denemek isteyen arkadaslar sundrieste satılan armor enchant scrolla falan deneyebilir...

AlınTıdır...

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
verilmisti lockd pls

RE

şems ile pervane
1 bunu fort verdı
2 basında ben buldum yazıyo sonunda alıntı bu yuzden forta cok msj gelmıstı :) fort artık sende cs 1.6 cı ol :)
3 aynı hata sende bıraz okuyalım

Otium

Altın Üye
REman' Alıntı:
1 bunu fort verdı
2 basında ben buldum yazıyo sonunda alıntı bu yuzden forta cok msj gelmıstı :) fort artık sende cs 1.6 cı ol :)
3 aynı hata sende bıraz okuyalım
Dur La REman Abi Mü$teriLeri Kaçırcaksın :p Bu arada yrn 4mbit ADSL 'e geçioRum CSde takiLcam artik... :p :hhmanD :goz:

Spi0n

Altın Üye
konunun acılıs tarıhıne bakın arkadaslar ben ko ya gırmıom coktandır ama bosuna ugrasmayın o acık kapanmıstır:D

kincal

New member
Bu BUG diger sitelerde Moradon ek paketi cıktıktan 1 gün sora verilmiştii.... Yinede tesekkürler..Milleti de kandırmayın tamamen benim buluşum falan diye...

hasan1900

New member
devam ediyosa super olur eslantta yapılan cdg orevinden gelen tek sc lerin tanesi 3 saat gidiyo tek kelimeye gerek yok sw wolf kullansan yeter .

HTML