Scriptler Nasıl Kuruluyor

ceyi35

New member
arkadaşlar bu script kurulumunu hiç bilmiyorum ben. bunu derinlemesine resim ile destekleyerek anlatırsanız yada anlatan bir yere yönlendiriseniz çok sevinirim. öğrenmek istiyorum artık şu işi. kendi çabamla birşey yapamadım. sizlere güveniyorum arkadaşlar.

Gokyuzum

New member
Warez Script'lerden Bahsediyorsan Hepsi Farklıdır..

GNL Lisanslı Yada Bedava Olanlar Zaten Mevcut Sitelerinde Var..

ceyi35

New member
evet warezlerden bahsediyorum dostum. mesela forumdan indirdiğim yonja.com scripti nasıl kuruluyor. cuteftp ile dosyaları gönderdim sunucuya. ve index dosyasını htdocs klasörüne koydum. yapabildiğim bu kadar sadece. bunların haricinde ne yapmam gerekiyor.

free!

artık yok...
cpanel yada plesk kullanıosan 1 mysql veritabani oluşturup bu veritabanına bir kullanıcı oluşturmalısın daha sonra config.php dosyasında ilgili yerlere bunu yazmalısın, SQL veritabanı kullanan sistemler bu şekilde çalışırlar. tabii ki warez den indirdiğin her script çalışır diyemeyiz, çoğu varki hatalarla dolu ve kurulması için programlama dili bilmen ve düzenlemelere gitmen gerekiyor. yani windows da program kurar gibi script kuramazsın, heleki warez ise..
bence öğrenme yoluna git, al bir kitap, asp-php-aspnet neyse başla, kendin yaz, hemde temelini öğrenmiş olursun

ceyi35

New member
öğrenme çabalarım sürekli oldu. ama çok çabuk sıkılıyorum. yanlış yapıyorum, yaptıklarımın sonuçlarını alamıyorum ve sonuç hüsran haliyle, atıyorum kenara hemen başlıyorum doom3 oynamaya.:durdurun yani öğrenmek için birşeylerin beni tetiklemesi gerekli oda şu an için yok. bende abanıyorum hazır yazılmışlara. birde kurmayı becerebilsem süper olacakta. yonja scriptini indirdim çalışıp çalışmadığını bilemiyorum tabi kuramadığım için. kurabilen arkadaşlar varsa bi el atsın lütfen. detaylıca anlatırsanız duacınız olurum.

dur_yolcu

New member
en güzeli biraz okuyarak yapmak. hazır scriptler ileri sorunlar çıkarıyor. zaten bütün programlar basitleştirilmiş bir şekilde piyasalarda mevcut. resimli anlatimlari ile biraz olsun birşeyler ögrenebilirsin..
bu arada kendini de geliştirmen gerek.....

HTML