scripteki hatayı çözene bedava domain ve hosting vereceğim

nakayama

New member
slm. my image host 1.0 , scripti üzerinde çalışıyorum ancak üye kabul etmiyor. aslında script tam olarak çalışıyor lakin üye olanlar hesabına giriş yapamıyor bir hata da vermiyor login sayfasını tekrar gösteriyor.

BU SORUNU ÇÖZEBİLEN ARKADAŞA İSTEDİĞİ BİR DOMAİNİ ADINA TESCİL EDECEĞİM VE ONA BİR HOSTİNG HESABI AÇAÇAGIM

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİİRM..

KaHiN04

New member
dostum bu işlerde o kadar iyi değilim ama senin sorunun hostla ilgi hostun bir güvenliği vardır cmod ayarlarını 777 yapman lazım ftp den okuayamdığı için üyeler giriş yapamıyor bendede bir ara öle bir sorun olmuştu php scripti windos tabanlı bir hosta kurmuştum bu sorun çıkmıştı ordada yapması kolay dosyalara yazma izni vereceksin... kolay gelsin

nakayama

New member
teşekkürler, sorunu şöyle çözdüm iki ayrı image host scripti kurdum, birine üye olmadan resim yükleyemiyorsun birine üye olamıyorsun(bahsettiği script), ikisini ana sayfada birleştirdim. ayrı ayrı çalışsalarda işe yaradı.
bahseddiğim image host 1.0 da çeşitli hatalar var ayrıca yüklenen resimleride admin panelinde de göstermiyor.

bu script üzerinde çalışan arkadaşlar varsa deneyimlerini yazarlarsa sevinirim,

şurdan indirip inceleyebilirsiniz http://rapidshare.com/files/66359503/PHP_Image_Host_1.0.rar.html

okan78

New member
sen hiç register_global diye bir şey duydun mu kardeş.. Bak host almışsın anladığım kadarı ile alan bol domain bol ona göre iş yapıcan ama register_globalden anlamnıyorsun sanırım bence başka bir iş yap

HTML