Schildenfeld ve Higuain kovuldu!

нешет

ву.иєѕєт
Yeni sezonda güçlü bir kadroyla mücadele edeceklerini belirten Beşiktaş'ın hocası Ertuğrul Sağlam, Schildenfeld ve Higuain'in takımla ilişkisini kesti. Menajer Sinan Engin, ikiliyle ilgili tekliflere açık olduklarını söyledi.

Beşiktaş'ta geçen sezon istenmeyen adamlar olarak ilan edilen Gordon Schildenfeld ve Higuain’e kapı gösterildi. Yeni sezonda iki futbolcuyu da kadrosunda görmek istemeyen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, bu oyuncuları dünkü idmana almadı.

Türkiye’yi istiyorum
Siyah beyazlı takımın yeni sezonda sahada mücadele eden ve çok koşan bir ekip olacağını ifade eden Sağlam, menajer Sinan Engin ile yaptığı görüşmede iki oyuncu ile çalışmak istemediğini ifade etti.

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde, Sinan Engin ile görüşen Sağlam’ın, "İstedikleri kulübe gitsinler. Geçen sezon ikisi de verimli olamadı. Higuain, kiralık olarak gittiği takımda da tutunamadı. Bizimle yola devam edemezler" diyerek iki futbolcuya da yol verdi.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın kararının kendisini şaşırtmadığını ifade eden Higuain, Arjantin ve İspanya’dan birkaç takımla temasta olduğunu kaydetti. Arjantinli oyuncu, "Eğer bonservisimde indirim yapılırsa, ayrılırım. Beşiktaş’ta kendimi ıspatlayabilirdim. Ama, yeterince şans bulamadım. Ertuğrul Sağlam beni izleyerek aldı. Şimdi gönderiyor.

Ali Tandoğan uzattı
Kararına saygım var. Ancak, Türkiye’de kalmak istiyorum. Menajerim vasıtasıyla burada da bazı takımlarla görüşmeler yapacağım. Yönetimden bana kolaylık göstermelerini istiyorum" dedi.

Beşiktaş’ın yeni sezonda zirveye oynayacağını vurgulayan menajer Sinan Engin ise hocalarının dediği doğrultuda hareket ettiklerini ifade etti. Engin, şöyle konuştu: "İki futbolcumuz yeni sezonda kadromuzda olmayacak. Onlara süre verdik. Higuain için 1 milyon, Gordon Schildenfeld’e de 750 bin Euro bonservis bedeli istiyoruz. Beşiktaş’a yararlı olan futbolcularla yolumuza devam edeceğiz ve bu sezon her cephede zirveye oynayacağız."

Bu arada Ali Tandoğan’ın sözleşmesi bir yıl daha uzatıldı.

Kaynak

V.ManisaspoR

PLãyß0y
Bu senede aynı Hüsranı yaşıcaklar her sene aynı.Nedenmi Çok aceleci ediyorlar transferde Araştırmıyorlar oYuncular böle ellerinde patLıyor.Seric,Zapotocni,Sivok bunlarda aynı olcak bencee.

Yıldız Transferi yapmadan bu iş olmaz bjk camiası:goz: Fb-Gs Örnek alsın

snrylmz03

New member
bu kaçıncı hüsran paralar nasıl sokağa saçılır herkese gösteriyor Beşiktaş yönetimi...ne hayırlarını gördük ki hiç alınmasaydı bu adamlar o paralarla fakir fukara doyurulsa cami-çeşme yapılsaydı daha hayırlı olurdu Beşiktaş camiası için

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
ya ınsallah yenı gelen adamlar ıyı cıkarda 10 gun sonra onlarıda bole kovmayız yeter artık bu senede husran yasamayalım...

HTML