Sayin Hackerlar Bİ Bakin

uyucu

New member
xp orjinal oldu ie7 ve media player 11 indirlebiliyor fakat kurulum tamamlanmıyor tamamlanadı yazıyor sorun ne acaba var mı bilen ???????????

Fatih Hoca

Banned
Sistem yetersiz kalıyor olabilir kardeş, ya da şu olabilir, eğer yeni doğrulattıysan pc'yi yeniden başlatman gerekebilir.

umutufuk

New member
sistemle alakası yok, tamamiyle yasal olmayan windowstan kaynaklanan bi sorun bu. Ya parasını bastırıp windows alacaksın, yada forumdaki başlıkları tarayıp aktivasyon konusunda bilgi sahibi olacaksın.başka yolu yok

murat@

New member
denetim masası.ekle kaldır menüsünden ,media player 11 kaldır.Eski medipayerle idare et.Yeni media player lisanlı windows istiyor.

uyucu

New member
kardes aktivasyonda profesor olduk her yerde var vepsini denedim orjinal oldu mikrosoftun sitesindede testten geciyor yani doğrulanıyor hatta bazı güncelleştirmeleri ie7 yi media player 11 i microsofttan indirdim fakat yuklemede tamamlanamadı yazısı geliyor onu sormustum yinede saoğlun

murat arkadasım denetim masası falan demişsin ama wmp7 yüklenemiyorki neyini kaldırayım neyse trşşkkrlerr millet

uyucu

New member
kopya fakat proglamla doğrulamayı geçiyor yani orjinal gibi
ayrıca sorun ie7 yi wmp11 i indirmede değil yüklerken işlen sonlarında tamamlanamadı yazıyor

uyucu

New member
e işte kopyayı orjinal yaptıkya herkes kurmus abi bi hata var ama bulamadım neysa firefox a dvmm

SORUN ÇÖZÜLDÜ YAPAMAYANLAR İÇİN BAKIN

C:\WINDOWS\system32\PreInstall klasörünü silin.

C:\WINDOWS\system32 klasöründeki spupdsvc.exe dosyasının adını spupdsvc.exe.bak yapın.
DENEDİM BENDE OLDU
ayrıca bunu yapınca ie7 wmp11 yükleme sorunuda ortadan kalkıyor yani windows u orjinal yapıp ie7 wmp11 yükleyemeyenler bu yolla YÜKLEYEBİLİRLER

ÇÖZÜLDÜ YAPAMAYANLAR BAKIN
C:\WINDOWS\system32\PreInstall klasörünü silin.

C:\WINDOWS\system32 klasöründeki spupdsvc.exe dosyasının adını spupdsvc.exe.bak yapın.
DENEDİM BENDE OLDU
ayrıca bunu yapınca ie7 wmp11 yükleme sorunuda ortadan kalkıyor yani windows u orjinal yapıp ie7 wmp11 yükleyemeyenler bu yolla YÜKLEYEBİLİRLER

HTML