sayın yönetim ve modların dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

everestmc

New member
sevgili yönetici ve moderatör arkaradaşlarım..

türk internet forumlarında legal olan yerel ve dış kökenli istihbarat kurumlarının bir takım çalışmaları olduğunu zaten biliyorsunuzdur.......buna lafımız yok

iilegal olan yani marjinal gruplarında çalışmaları var,nelermi:...

kamuoyunun hassas olduğu konuları önce internet ortamına taşıyıp halkın nabzını tutup daha sonra saha faaliyetine geçen gruplar.Bunun tam tersine internet ortamında özellikle forumlarda faaaliyet gösteren gruplarda var....................

faaliyetleri : pkk-islamiyet-bayrak-türban-milli değerler-idoolojik yayınlar-en kötüsü
hedef gösterebilecek kadar aşırı giden.

bunun bizle ne alakası var diyebilirsiniz son bir aydır özellikle kamuoyunun hassasiyeti olan konularda bazı provkatif amaçlı açılmış topikler kaynaksız mesnetsiz seviyesiz haberler özellikle hackhell güncelde harman olmaya başladı....

önerim şu ülke adına katkımız olacaksa bu tarz kastı siyasi, kastı idooloji olan insanların forumdan uzaklaştırılmaları

yönetici arkadaşlardan eğer isterlerse pm yoluyla bir kaç örnek verebilirm.

değerli arkadaşlar gerekli linkleri pm ile reaktör kardeşime ilettim lütfen tekrar tekrar linkler ne diye sormayınız dost olan herkesi seviyorum

Gєηco

Altın Üye
zaten forumumuzda siyaset yasak yapanlarda banlanıor
bunun bizim için sorun olacağını sanmıorum.

react

Admin
Süper Moderatör
Pm yoluyla örnek verilebilecek bir durum var ise eğer
bütün bu yazıyı da bizlerle pm yoluyla paylaşmanı beklerdim
Yine de konuda ki hassasiyetini göz önüne alarak
gelecek adresleri bekliyoruz,belki bizim de bu konuda
yapabileceğimiz birşeyler vardır

emfrees

New member
Böyle bir konu açtığın için teşekkürler, benim bildiğim ve kavradığım şu dur ki forumlar paylaşım platformlarıdır, yani burada siyaset yapılmasına karşıyım, çünkü ne yazık ki ülkemizde hiç birşeyi biz düzgünce tartışamıyor doğrudan bunu şidete dönüşürüyoruz, bundan dolayı lütfen siyasi konular din vb. konuları burada tartışmayalım,

SAYGILAR'ımla

E

elmomaclroy

Guest
walla warsa ilginç bende katılıyom arkadaşa gözlemi içinde ayrıca teş.

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
dostum bu konuda sorun olacağına inanmıyorum...çünkü saolsunlar yönetici arkadaşların 750-800 bin mesajı siyasi,ideolojik düşüncelerden arındırdıklarına inanıyorum...ve onlara tşk ediyorum...;)

react

Admin
Süper Moderatör
Konuyla ilgili atmış oldugun PM'yi
aldım
Her türlü siyaset ve ideolojik yaklaşımlar
bu saatten sonra daha dikkatle ele alınacak
ve engellenecek şüpheniz olmasın,
iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML