Sayın moderatör arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deff

New member
fatihsan' Alıntı:
Bende samsunluyum neymiş efendim cumhuriyet mitingi varmış banene neyin cuhuriyeti kime karşı yapıyorsunuz.Neymiş efendim cumhuriyet alden gidiyormuş layiklik elden gidiyormuş.Ya bu goministler nekadar vatan severmişde haberimiz yokmuş.Sizinki cumhuriyetle laikle alakanız yok ülkede kaos yaratmak.Bunu yapanakadar bir anket yapın bakalım size yüzde kaç destek çıkacak geçen pazar günüde izmirde yaptınız ne oldu solun gövde gösterisine döndü.Sizin cumhuriyetle alakanız yok oy oranınız yüzde 10 demekki ülkede size sahip çikan yokdenecek kadar az.Ben askerliğimi doğuda yaptım sizin yanınızda hiç insan vuruldumu bu insan dediğim asker beyler siz hiç 3 gün uykusuz kaldınızmı karın üstünde uyudunuzmu sizin hiç ayaklarınız dondumu tabi siz bilmezsiniz siz cumhuriyetcisiniz yalandan yere miletin önüne düşüpde donküşotkuk yapmayınız onu yapanakadar samsuna fabrika kurulsun diye mitink yapın ac adamın cumhuriyeti olmaz lağiyi olmaz. BEN İŞ İSTİYORUM ÇOCUKLARIMA BAKA BİLECEK EKMEK İSTİYORUM BEN CUMHURİYET LAYİK İSTEMİYORUM.

Bu kişiye moderatör arkadaşların müdahale etmesini rica ediyorum...Sondaki cümleye dikkat...

infatuate

İstirahatte
bazen insanlar o kadar dolarki ne söliceğini ne yapacağını bilemez..
yazdıkları elbette yanlış ama zor bi durumda anlaşılan arkadaşımız, umarım kısa zamanda düzelir durumu ..

Majesties

New member
öncelikle kusura bakma infatuate senin kadar ii nietli olamıycam ama görüşüne saygım sonsuz :)
nedir bu ya?nasıl bir haykırış???kusura bakmayın ama bu kadar basit bir savunma ve verilmek istenen mesajın bu kadar aciz olduğunu ilk defa duydum
açım diyor ne laikliği diyor iş istiyorum diyor ne laikliği diyor şimdikiler ona iş verdimi ekmek verdimide laikliğe yada cumhuriyete suçu atıyıyor?

WeBSeRvER

New member
Bu arkadaşımızın söyledikleri hiçte doğru değil ama adam dolmuş.Tabi adam dolmuş yanlış düşünebilir diyemeyiz.Fatihsan arkadaşıma söyleyebileceğim tek söz var.Bu VATAN tok karınla kurtarılmadı ve yine bu cumhuriyeti burjuvaların veya zenginlerin kurmadığını bu özgürlük için değil üç gün, 13 gün aç kalındığını bilmeni isterim.Başka söze gerek yok derim.Saygılar.....

Deff

New member
Adam açıkça CUMHURİYETE karşıyım diyor...Yaşadığı ülkenin adı TÜRKİYE CUMHURİYETİ...Cumhuriyet ibaresi var...Cumhuriyet istemiyorsa defolsun bu ülkeden...Sanki bi tek kendisi askerlik yapmış...O mitingte PKK ya kurşun sıkan çok sayıda insan biliyorum...Üniversite mezunu olupta işsiz kalan sayısız arkadaşım var ve hiçbiride CUMHURİYETE hakaret etmiyorlar...Kimseninde haddi değil zaten....

free!

artık yok...
eee iyide bunun yeri var, sabit başlık var, burada devam edip saçmalamanın ne gereği var?

omorfuLis

New member
Deff' Alıntı:
Adam açıkça CUMHURİYETE karşıyım diyor...Yaşadığı ülkenin adı TÜRKİYE CUMHURİYETİ...Cumhuriyet ibaresi var...Cumhuriyet istemiyorsa defolsun bu ülkeden...Sanki bi tek kendisi askerlik yapmış...O mitingte PKK ya kurşun sıkan çok sayıda insan biliyorum...Üniversite mezunu olupta işsiz kalan sayısız arkadaşım var ve hiçbiride CUMHURİYETE hakaret etmiyorlar...Kimseninde haddi değil zaten....
sende amma doLduruşa getirion insanLara adamı böLücü yaptın 2 dk..da arkadaşın demek istediği..açım aç miLLet ottan boçtan sebebpLer için yürüyüp miting yapacağına birazda ekmek derdi için yapsın diyor..ayrıca o miting oLayına karşıyım düşünsenize koca türkiyede LaikLiğin bekçisin atıyorum 3 miLyon kişimiydi..herşey ortada soL'un birLeşmesi için yapıLan bir mitingti o..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Bazen boş kafalı cahil insanlar ne söylediğini bilmez. Siz ayak uydurmayın

Ekmek istemeyen mi var? Askerde şehit olmanın cumhuriyeti ve devletimizin neferi olan laikliği korumak adına olduğunun farkında olmayan aciz bir insan. Nasıl olur da bu cümleleri kuran birini savunanlar çıkabiliyor anlamıyorum. iŞ bulamamak laiklikten kaynaklanmıyor. Boş boş zırvalamış. Eminim laiklik olmasaydı hepiniz iş bulurdunuz. Ne alakaysa..

Laikliği ve cumhuriyeti istemeyenin bu ülkede yaşamaya hakkı yok. Defolup gider. O ottan boktan dediğiniz şey için atalarınız savaştı. Şimdi sizinle gurur duyuyorlardır eminim.. Biz de layık olamadık.. Böyle insanların olması bizim de suçumuz..

Evet insan dolar... dolar... dolar... Ama ekmek yediği kaba, vatanına, ocağına pislemez. Bunu insan dışında hangi varlıkların yapacağını saymama gerek yok.

Bu arkadaş dese ki ben açım, onu tartışalım ben ona aç olmasının nedenlerini güzelce sayayım. Sonra suçun nerde olduğunu düşünsün. Ama ben açım bırakın cumhuriyeti laikliği demek şuursuzluk, cahillikten başka bişey değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML