Savas Ta Bır Bug !!

APOSTOL

New member
Ko kapanınca biraz gezeyim dedim google da..bir site de şöyle bir yazı buldum..

İlk önce exp göreviniz her neyse onu alın savaş günü karşı ırkı basarsanız karşı ırk tan birisinin kaulunu yani köpegini kesin.görev tamamlanıcaktır 1 seferde.Bunu dünkü savaşta yaptım oldu cz boss görevi tamamlandı.Aynı şekilde aof aoc 70 lvl quest görevini yapan arkadaşlarım oldu.sadece exp deil butun questler bu şekilde tamamlana bilir.degerlendirin arkadaslar kapatılmadan ne warsa bitirin kolayca :]

aynen kopyaladım..eger bu dogru ise görevi yapmanız icin sadece karşı ırktan bir arkadaşınızla anlaşıp kaul kesmek..bende görev mörev kalmadıgı için denemedim..Kesin olur da demiyorum ama anlatılan bu..denemek isteyenler olabilir diye yazdım..deneyip te bilgilendirilirsek sevinirim...

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Ko kapanınca biraz gezeyim dedim google da..bir site de şöyle bir yazı buldum..

İlk önce exp göreviniz her neyse onu alın savaş günü karşı ırkı basarsanız karşı ırk tan birisinin kaulunu yani köpegini kesin.görev tamamlanıcaktır 1 seferde.Bunu dünkü savaşta yaptım oldu cz boss görevi tamamlandı.Aynı şekilde aof aoc 70 lvl quest görevini yapan arkadaşlarım oldu.sadece exp deil butun questler bu şekilde tamamlana bilir.degerlendirin arkadaslar kapatılmadan ne warsa bitirin kolayca :]

aynen kopyaladım..eger bu dogru ise görevi yapmanız icin sadece karşı ırktan bir arkadaşınızla anlaşıp kaul kesmek..bende görev mörev kalmadıgı için denemedim..Kesin olur da demiyorum ama anlatılan bu..denemek isteyenler olabilir diye yazdım..deneyip te bilgilendirilirsek sevinirim...

kardes alıntı yaptığın yerde mesajın yazılıs tarıhine bakmanı tavsiye ederim cnkü baya eski bir bug 2-3 aya dayanan bi bug denemedim ama cevremdekilerden duyduğum kadarıyla kaulu kestiğinde sadece bishop kesti olarak sayıyomus boss görevlerinde moradon arena da vardı bide bu bug sonradan arenada düşmanın kauluna saldırılamaz duruma getirildi deneyenler haber versin pre bitti deneyemiyorum

APOSTOL

New member
herkes daha once biliyorduk diye yazıyor..e bize daha once neden bildirmediniz ? :D:D..enteresan

HTML