Savaşla Ilgili Video Mutlaka Izleyin

ibrahimxxx

New member
yav

ben bu konunun tutulmasını tahmid emişdim ve sadece 20 kişi bakmış ve 1 kişi teşekkür edmiş siz galiba duygulanmadınız biz şuan varsan bu insanlar sayesinde varız ama siz değerlerini blmiyosunuz

mu_cann

New member
ellerine sağlık kardeşim.yorum teşekkür alamk istiyosan adultta konu aç bak o zaman nasıl yağıyor yorumlar kimin umrunda DİN VATAN BAYRAK.
KİME EMANET!!!!

vasya

New member
dostum hyala anlayamamışsın ken kurtuluş savaşını

MeNaS

New member
Ruhlarına Fatiha...
Evet kardeşim vatan gerçekten onlara minnettar. Bende izlerken çok duygulandım. Kendilerinden Allah sonsuz razı olsun ama şu an onlar günümüzde olsalarda başlarında ki örtüden dolayı nasıl bir muameleye maruz kalırlardı onu da bilemiyorum doğrusu. Bu konuyu da taktirinize bırakıyorum.

vasya

New member
şimdi olsa onlar baş örtüsüyle gezmezlerdi zaten

MeNaS

New member
hadi bee sende
baş örtüsü tarihsel bir olay değil İslam Dininin hanımlar için bir emridir. Bu emir ise zamana ve mekana göre değişmez. Evet açarlardı ancak kişinin itikadi yapısın da bir sıkıntı varsa açarlardı

ibrahimxxx

New member
MeNaS' Alıntı:
hadi bee sende
baş örtüsü tarihsel bir olay değil İslam Dininin hanımlar için bir emridir. Bu emir ise zamana ve mekana göre değişmez. Evet açarlardı ancak kişinin itikadi yapısın da bir sıkıntı varsa açarlardı
ark sen şuan yaşıyorsan varsan bu insanlar sayesinde varsın bunuda unutma

HTML