sarki sozleri bolumunu talep ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JeX

New member
hackhell da neden sarki sozleri diye alt bir bolum yok dostlar.Bana gore cok hos olur butun sakilarin sozlerinin toplanacagi bir bolum bu bolume ben onderlik edebilirim su anda muzik bolumunde bulunan moderatorlerle beraber

ne dersiniz sarki sozleri bolumune...

JeX

New member
istersen pe3isimist muzik genel bolumunde baslatalim bu uygulamayi benim biraz bununla ilgili alt yapim var zamanla belki yonetim tarafindan bolum haline getirilebilir..ne dersin atiyimmi muzik genele...

JeX

New member
o zaman ben hemen muzik genel bolumune bir baslik aiyorum ve elimde olan sarki sozlerini atiyorum..

0ğuzhan

New member
ya jex bunu adminlere bildir belki bi yardım olur .. yani kendi basına acarsan ceza işi olabilir maercike katılıyorum

JeX

New member
insanlarla konusmana dikkat et bence ben sana guzellikle bir sey sordum..yaklasim tarzini deistir insanlara karsi

piken

New member
ama jex sana uyarıda bulunuldu dii mi?artı volki sen de sakin ol:)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
ŞARKI SÖZLERİ adı alltında bir başlıkda toplanırken senin böyle bir istekte bulunman sadece kendini göstermeye çalışmandır olarak yorumluyorum.cok gereksiz bence.

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
baq arkadaşım yeterince sinirlerimi bozdun sana sölemem gerekeni söledim bikere anlamamış tavrı yapma bana ve konu daha uzamasın

insanlara yaklaşımıma gelince gayet iyidir sadece hak edene tersdir..

0ğuzhan

New member
biri kapatsın konuyu tatlıya bağladık olay kopmasın jex bir daha buraya mesaj yazma bu konuya sus .. sonucta onlar moderator bazı seylerı bizden ii biliyorlar , sumak gerekır bu zamanlarda ....

DureX

New member
Mod arkadaslar konu Closed Please...
Uzayacak yoqsa..MaverCık hakLsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML